У Житомирі шукали 11-річного хлопчика з Коростеня, а він поїхав додому

У Житомирі шукали 11-річного хлопчика з Коростеня, а він поїхав додому

У Житомирі шукали 11-річного хлопчика з Коростеня, а він поїхав додому

Сьогодні, 13:03

У неділю, 4 квітня, поліція шукала у Житомирі 11-річного хлопчика, який разом з дядьком приїхав до обласного центру з Коростеня, аби відвідати церкву, і загубився. Хлопець самостійно дістався додому.

Про це 5 квітня повідомила пресслужба ГУНП в Житомирській області.

«У неділю, 4 квітня, правоохоронці розшукували 11-річного хлопчика з м. Коростеня, який зник у Житомирі», – йдеться у повідомленні.

Надвечір до поліції зателефонував чоловік, житель райцентру Коростень, і повідомив про подію. За його словами, він разом з племінником приїхав до Житомира і разом пішли до церкви. Дядько відволікся на власні справи, а малий тим часом кудись подівся. Кілька годин чоловік самотужки марно намагався знайти хлопчика. Коли ж настала пора від’їжджати до Коростеня, звернувся за допомогою до правоохоронців.

На розшук малолітнього були зорієнтовані наряди патрульних поліцейських та працівників Житомирського районного управління поліції. Правоохоронці перевіряли ймовірні місця перебування хлопчика. Врешті уже за годину до поліції зателефонувала мати розшукуваного і повідомила, що її син щойно прийшов додому. Як з’ясувалось, малий загубив із виду свого дядька біля церкви, тож вирішив самостійно добиратися до Коростеня. На щастя, з малим нічого лихого не сталося.

  Опубликован список стран, которым хотят разрешить въезд в ЕС после открытия границ

Загалом, за інформацією поліції, за минулий тиждень, з 29 березня по 4 квітня, житомирські правоохоронці допомогли встановити місцеперебування 6 дітлахів і підлітків.