На Житомирщині двоє людей повірили незнайомцям, які назвалися банківськими працівниками

На Житомирщині двоє людей повірили незнайомцям, які назвалися банківськими працівниками

На Житомирщині двоє людей повірили незнайомцям, які назвалися банківськими працівниками

Сьогодні, 10:54

5 квітня двоє жителів Житомирщини повірили незнайомцям, які назвалися банківськими працівниками. У результаті через шахрайські дій втратили понад 27 тисяч гривень. Нині у рамках розпочатих кримінальних проваджень поліцейські встановлюють причетних до шахрайств та вкотре закликають громадян не довіряти невідомим телефонним абонентам.

Про це інформують у ГУНП у Житомирській області.

“До Житомирського райуправління поліції звернувся 47-річний житомирянин та розповів, що добу тому повірив незнайомцю, через що втратив кошти з банківського рахунку. За словами чоловіка, до нього зателефонував невідомий, який назвався працівником служби безпеки банку та повідомив про спробу несанкціонованого доступу до його заощаджень. Для захисту коштів нібито необхідно було вчинити певні дії, у тому числі повідомити співрозмовнику конфіденційну інформацію. Згодом заявник виявив, що з його рахунку було знято майже 13 тисяч гривень.

Схожі неприємності спіткали й 26-річну жительку Житомирського району. З дівчиною через соціальну мережу зв’язався нібито працівник банку та під приводом повернення коштів за зроблену покупку, заволодів даними, що дозволили отримати доступ до банківського рахунку. У результаті жінка втратила понад 14 тисяч гривень”, – повідомляють правоохоронці.

  Відомі дати шкільних канікул у чинному навчальному році

Нині у рамках розпочатих кримінальних проваджень за ст. 190 (Шахрайство) КК України поліцейські встановлюють причетних до правопорушень. Водночас правоохоронці закликають жителів області не довіряти повідомленням незнайомців про блокування банківських рахунків, несанкціонований доступ до них тощо з негайною вимогою надати конфіденційну інформацію.