Степанов: Медсистема працює на межі

Степанов: Медсистема працює на межі

Степанов: Медсистема працює на межі

Сьогодні, 11:26

В українських лікарнях обладнали 67 тисяч лікарняних ліжок з киснем – це максимум можливостей медсистеми. Зараз вони зайняті на 58%.

Глава МОЗ Максим Степанов заявляє, що медична система України працює на межі можливостей у боротьбі з коронавірусом. Про ситуацію з ліжко-місцями в лікарнях він розповів у вівторок, 6 квітня.

“У медустановах перебуває більше 47 тис. хворих. Ми максимально збільшили кількість ліжок з киснем – до 67 тис. Це межа – збільшувати далі нікуди, адже інші хвороби не робили канікул”, – сказав він.

Міністр зазначив, що кількість хворих і смертей від коронавірусу продовжує зростати.

“Статистика доволі сумна. У динаміці – якщо проаналізувати кількість смертельних випадків, то за минулий тиждень ця цифра склала 2,455 тис. осіб, що на 400 смертельних випадків більше, ніж на попереднього тижня. Також зросла загальна кількість захворілих за тиждень і склала 103,497 тис. повідомлень”, – розповів Степанов.

Він також зазначив, що в червоній зоні знаходяться 11 областей. Завантаженість ліжко-місць із киснем становить близько 58% і продовжує зростати. Найбільш напружена ситуація в Києві, Хмельницькій, Миколаївській і Житомирській областях.

  Якою буде погода у Житомирі та області на вихідних?

Разом з тим міністр відзначив, що в Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях ситуація з коронавірусом значно покращилася і ці регіони в найближчі дні вийдуть із червоної зони.