На Житомирщині водії почали здавати на права за оновленими екзаменаційними білетами. ВІДЕО

На Житомирщині водії почали здавати на права за оновленими екзаменаційними білетами. ВІДЕО

На Житомирщині водії почали здавати на права за оновленими екзаменаційними білетами. ВІДЕО

Сьогодні, 09:24

З 6 квітня водії та ті, хто вчиться водійській справі, складають екзамен з теорії правил дорожнього руху за новими екзаменаційними білетами. Із загальної кількості екзаменаційних питань оновили майже 200.

У сервісному центрі кореспонденти Суспільного поспілкувалися з житомирянином Петром Ярощуком, який вперше прийшов здавати на водійські права. Хлопець каже, що ретельно готувався, але все одно хвилюється перед іспитом.

“Я реєструвався в електронній черзі, зараз прийшов здавати тестування, – говорить Петро. – Вважаю, що мені пощастило здавати іспит за новими білетами. Це добре, що правила щоразу змінюються. Якщо нові правила вводяться, то вони до чогось прикріплені, тому треба все здавати по-новому”.

Виконуючий обов’язки керівника регіонального та головного сервісних центрів в Житомирській області Володимир Гриб розповів Суспільному, що оновлені білети допоможуть новачкам оперативно приймати правильні рішення за кермом. Разом з тим, кардинальних змін, за його словами, в білети не вносили.

  Завершено тендер на будівництво амбулаторії в Ємільчинському районі

“Навіть ті водії, які відкривають нові категорії і будуть складати іспити, можуть не помітити, що ці білети змінені. Так само ми внесли ці зміни до нашого онлайн тренажера. Білет складається з 20 питань. На іспит дається 20 хвилин, допускається 2 помилки”, – каже Володимир Гриб.

Із загальної кількості екзаменаційних питань, – а їх 1800 – оновили майже 200. Питання для оновлених білетів могли пропонувати усі бажаючі.

Зі слів керівника Житомирського територіального сервісного центру №1841 Юрія Опанащука, пропозиції надсилали до Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ. Найбільш актуальні – включили до екзаменаційних білетів.

“Ці екзаменаційні білети готувалися всіма: і викладачами автошкіл, і фахівцями та експертами, і громадськістю. Нові білети відрізняються лише у частині змін законодавства. До правил дорожнього руху зміни були внесені 4 рази. Також білети доповнили блоком ситуацій, з якими водії стикаються на дорогах”, – розповів Юрій Опанащук.