Победа на выборах должна быть честной и не сфальсифицированной

Победа на выборах должна быть честной и не сфальсифицированной

Победа на выборах должна быть честной и не сфальсифицированной

Сьогодні, 15:24

У Вирастюка на Ивано-Франковщине все как раз выглядит совершенно не так

Депутати Івано-Франківської обласної ради абсолютною більшістю прийняли рішення, в якому вимагають визнати довибори по виборчому округу №87 недійсними та оголосити повторне голосування.

На моє переконання, цілком слушна і законна вимога.

Попередній підрахунок голосів чітко вказував, що перемагає кандидат Шевченко. Одначе в Надвірну прибув десант 28-и «зелених» нардепів з Києва і спецназ СБУ. Влада Зеленського включила весь адміністративний ресурс в підтримці свого висуванця Вірастюка.

Слугам вдалося добитися перерахунку голосів на 5 дільницях, де переміг Шевченко. Результати голосування окружна виборча комісія анулювала. І кандидат Вірастюк, таким чином, вирвався вперед і став переможцем.
Шевченко вважає, що вибори вкрала діюча влада і СБУ. Справу розглядає суд. ЦВК без його рішення не збирається визнавати депутатом Віростюка.

Тому рішення депутатів обласної ради дуже і дуже своєчасне.

Не можна так відверто знущатися з виборців. Перемога має бути чесною, а не сфальсифікованою. Не рекомендував би прекрасному спортсмену Вірастюку заходити у велику політику з чорного ходу.

  У жителя одного з сіл Житомирщини поліцейські нарахували понад 500 кущів коноплі. ФОТО

Якщо ОП додавить і згадану особу приведуть до присяги, то це громадськість оцінить не інакше як пірову перемогу. З таким депутатом ніхто в парламенті не стане рахуватися. На Івано-Франківщині він перетвориться на персону нон-грату. Працювати там Вірастюку ніхто не дасть.

Взагалі я дивуюсь видатним спортсменам навіщо вони, не маючи ні знань в державному управлінні, ні досвіду, ні схильності до політичної діяльності, стараються відбирати мандати у тих, хто до цього підготовлений всім своїм життям.

Не знаю жодного спортсмена, який би зайшовши у Верховну Раду, продемонстрував свою ефективність в якості народного обранця. Це не сталося ні з штангістом Писаренком, ні з футболістом Блохіним, ні з легкоатлетом Бубкою, ні з борцем Тадеєвим, ні з баскетболістом Волковим…

Може усвідомлення цього остудить голову Вірастюку?!

Победа на выборах должна быть честной и не сфальсифицированной

Автор статті: Віталій Журавський