У Житомирі не можуть визначитись, хто займатиметься освітленням бігових доріжок на стадіоні “Полісся”

У Житомирі не можуть визначитись, хто займатиметься освітленням бігових доріжок на стадіоні "Полісся"

У Житомирі не можуть визначитись, хто займатиметься освітленням бігових доріжок на стадіоні “Полісся”

Сьогодні, 10:29

Вчора, 6 квітня, засідала депутатська комісія Житомирської облради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Комісія обговорила проблемні моменти реконструкції центрального стадіону «Полісся».

«Присутніх інформувала директор Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Надія Дмухівська. Вона зазначила, що майже всі недоліки, на які звертав увагу заклад, включенні до коригування проєкту реконструкції західної трибуни, окрім освітлення бігових доріжок, що у свою чергу унеможливлює тренування спортсменів у вечірній час та проведення чемпіонатів. Зараз готуються документи про передачу на баланс школи об’єктів першої черги будівництва: північна трибуна, футбольне поле і благоустрій», – повідомляється на сайті Житомирської міськради.

До проєкту не було включено освітлення бігових доріжок. Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА доручив його розробку школі, але депутати вважають, що цим має займатись замовник.

«Тільки нещодавно ми відкрили новий стадіон і підсумували, що епопея будівництва майже завершена, як сьогодні виявляється, що недоліків ще дуже багато. Депутати прийняли принципову позицію: будемо досліджувати, що там не добудовано і не дороблене. Будемо вимагати від підрядників і замовників доробити це і здати у відповідності до проєкту, тому що стільки часу сил і коштів вже на нього витрачено, що це вимагає, щоб там все було зроблено ідеально», – каже голова комісії Сергій Крамаренко.

  У Житомирі внаслідок ДТП загинув пішоход. ФОТО