На Житомирщині у поточному році відкрили понад 160 кримінальних проваджень щодо наркозлочинів

На Житомирщині у поточному році відкрили понад 160 кримінальних проваджень щодо наркозлочинів

На Житомирщині у поточному році відкрили понад 160 кримінальних проваджень щодо наркозлочинів

Сьогодні, 12:58

Поліцейські області у 2021 розпочали більше 160 кримінальних проваджень, близько половини з яких по тяжким та особливо тяжким наркозлочинам.

Про це на прес-конференції 8 квітня журналістам повідомив начальник Головного управління Нацполіції в області Юрій Олійник.

У ГУНП у Житомирській області повідомляють, що за цей період поліцейські повідомили про підозру у 82 кримінальних правопорушеннях, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 307 КК України, тобто продаж наркотиків або психотропних речовин, повідомлено 37 особам. Половину цих збутчиків за клопотанням поліції взято під варту.

“У першому кварталі до суду направлено понад сотні обвинувальних актів щодо осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків, у тому числі відносно членів 5-ти злочинних груп наркозбутчиків”, – сказав Юрій Олійник.

Також начальник ГУНП назвав конкретні приклади викриття, у тому числі організованих злочинних груп розповсюджувачів небезпечних речовин.

“Так, у лютому були затримані члени організованої групи, що діяла у Житомирі. Троє осіб займались постачанням наркотиків, ховаючи їх в дитячих іграшках та одязі. Замовлення члени групи отримували через мережу інтернет, оплата йшла на банківські рахунки, а товар відправлявся по всій Україні через поштові сервіси.

  1 квітня 2021 - яке сьогодні свято, чим день увійшов в історію, що сьогодні не можна робити

У березні викрито групу, члени якої займались закиданням на територію однієї з установ виконання покарань канабісу та психотропних речовин. Нині трьом особам повідомлено про підозру у низці кримінальних діянь”, – повідомляють правоохоронці.

Також під час зустрічі очільник поліції області розповів про ініціативи щодо протидії поширенню наркотиків серед молоді та дітей.

Відповідаючи на запитання журналістів, Юрій Олійник розповів, що серед викритих фактів продажу наркотиків кожен восьмий злочин учинено через мережу Інтернет.