Що сталося із житомирським депутатом Герасименком?

Що сталося із житомирським депутатом Герасименком?

Що сталося із житомирським депутатом Герасименком?

Сьогодні, 11:42

Ще ніколи Житомир не мав такого скромного і соромязливого народного депутата, як Ігор Герасименко. Назвати Ігора Леонідовича Герасименка просто яловим політиком – це нічого не сказати. Вже і оголошення на кшталт «Розшукується народний депутат!» у Житомирі поширювали, щоб розворушити команду нардепа, Вже і репліки лунали звідусіль, вже й на сесіях Житомирської міської та Житомирської обласної рад лунали нагадування та запрошення для участі у їх роботі Ігора Герасименка. А пан Герасименко вперто не хоче демонструвати своє бажання працювати на благо громади. Ні, звичайно, до свого тезки Ігора Бакая, якого житомиряни вибрали до Верховної Ради влітку 2000-го року, Герасименку ще далеко, бо нинішній «слуга народу» хоча б на сесії ходить до Верховної Ради України. Але у всьому іншому навряд чи у середовищі житомирської громади залишиться вдячна згадка про часи депутата –Героя України.

Що сталося із житомирським депутатом Герасименком?

Найцікавіше, якщо на початку каденції ВРУ, яку народ обрав у липні 2019-го року, Ігор Герасименко був у компанії таких же депутатів «двієчників», як і Дмитро Костюк, а Богдан Кицак за свою позицію стосовно продажу української землі зазнавав цілковитої обструкції у своєму Бердичівському окрузі. До цього ж переліку можна було й віднести і нардепа Сергія Кузьміних, який зявляється перед виборцями Чуднівського округу вкрай епізодично, якщо не сказати , що аж дуже рідко.

  Гороскоп для всех знаков зодиака на 28 июля

Але, починаючи із грудня 2020-го року, а тим паче – із січня 2021-го, народні депутати від «Слуг народу» у Житомирській області неабияк оживили свою роботу. Дмитро Костюк у Новограді-Волинському активізувався до темпів і масштабів, які дивують вже бувалих політиків та громадських активістів. Богдан Кицак також не цурається своїх виборців і ледь не щотижня нагадує про себе хоча б ставленням до питань життя виборців Бердичівського району. Навіть Сергій Кузьміних на фоні скандалу із «чуднівським сміттям» розпочав активну діяльність. Так, Кузьміних виглядає непереконливо, а його епізодичні появи серед виборців у Чуднові, Романові чи Любарі лише дратують людей. Але ж нардеп хоча б імітує свою діяльність на окрузі.

Тим паче, що «Слуги народу» на Житомирщині сьогодні суттєвим чином пожвавили свою діяльність. Найпершим чином – через появу в області народного депутата Арсенія Пушкаренка , який віднедавна очолив обласну партійну організацію «Слуг» на Житомирщині. Можна сказати, що неабияким чином на авторитет «слуг» позитивним чином впливає і активна діяльність голови Житомирської облради Володимира Федоренка, який часто буває у регіонах області і щоденно відгукується на ті чи інші проблеми, які відчувають полісяни.

  Житомирянка Олена Галагуза: Вакцинація від Covid - кілька годин очікування у вузькому коридорі дитячої поліклініки

Але при всьому цьому нардеп Ігор Герасименко буквально зник із поля уваги житомирян. Вже й вибори до місцевих рад минули, і фракція «Слуг народу» у Житомирській міській раді про себе нагадує ледь не на кожній сесії. А народного депутата ні на сесіях, ні на заходах у місті Житомирі ніхто ніколи і ніде не бачив. Не виявляє активності нардеп Герасименко і через популярний сьогодні ФЕЙСБУК. Навіть фахівці, які уважно стежать за розвитком політичних процесів на Житомирщині, не втямлять, що ж таке відбулося із нардепом, який обирався в образі офіцера, Героя України і патріота із прекрасною репутацією. Сьогодні у І.Л.Герасименка немає ні авторитету, ні прихильності, ні навіть поваги у середовищі житомирської громади. Житомиряни, як ті круглі сироти, живуть і бідкаються у своєму колі проблем, яких не хоче і не може вирішувати ніяка гілка влади. Ну, а нардеп, як то кажуть, пішов у глибоке підпілля. І як тут бути?

Автор статті: Сидір Ковпак