Житомирянку, яка побила вікна на балконі через нервовий зрив, довели поліцейські?

Житомирянку, яка побила вікна на балконі через нервовий зрив, довели поліцейські?

Житомирянку, яка побила вікна на балконі через нервовий зрив, довели поліцейські?

Сьогодні, 13:47

7 квітня житомиряни побачили відео, як у центрі міста 40-річна житомирянка вибивала вікна зі свого балкону. Журналісти сайту Житомир-Онлайн вийшли на зв’язок з родиною цієї жінки.

Жінку, що вибивала вікна, звати Тетяна. Її мати, Лілія Георгіївна, повідомила журналістам, що цей інцидент був проявом нервового зриву, бо з грудня її донька потерпає від свавілля поліції.

“В декабре она маску в маркете не надела и охранник вызвал полицию. Не ожидала, что в полиции такие люди работают… Приехали очень нервные, надели ей наручники как преступнице, опозорили её и повели к машине. Там полицейский бил её ногами. Дочь об этом рассказала нам только через неделю, плакала”, – каже Лілія Георгіївна.

Батьки Тетяни зверталися до поліції із заявою про такі неприпустимі дії поліцейського. Це не дало жодних результатів, але нещодавно донька ще раз зіштовхнулась з поліцейським свавіллям, каже її мати.

1 квітня Тетяна святкувала свій день народження й вийшла зі своїм 5-річним сином на прогулянку. Вона хотіла сісти на лавку, але там була шумна компанія, яка розпивала пиво та їла піцу. Тетяна просила їх посунутись та прибрати речі з лавки, а потім сіла в іншому місці. Але потім ці люди викинули коробку від піци через голову Тетяни та зачепили її. На місце події були викликані поліцейські. Тетяна подзвонила батькам та попросила терміново приїхати до неї.

  Кому доплатят, а кому задержат: пять вопросов об индексации пенсий

“Полиция приехала и сразу начала претензии предъявлять, что она без маски, хотя там все абсолютно были без маски. Полиция приехала, очень высокий парень был, потом они ещё одну машину вызвали, держали её и не отпускали. Сказали, что увезут её на Леси Украинки. Муж и я просили не увозить, но ничего не помогло, посадили её в машину. Опозорили её, как какую-то преступницу, в её день рождения…”, – повідомляє мати Тетяни.

7 квітня у Тетяни стався нервовий зрив, через що вона зсередини вибила віконну раму балкону. Сусіди викликали поліцію. Але, як повідомляє мати жінки, й цього разу поліція поводила себе не належним чином.

“Дочь начала переодеваться, у неё выпало из одежды золотое кольцо и полицейский его ногой хотел под себя взять, Тане руку ногой придавил и погнул это кольцо. Это разве нормальные действия полиции? По-моему, полиция должна стоять на страже справедливости и закона”, – каже обурена Лілія Георгіївна.

Родина жінки підозрює, що такі дії поліцейських відносно Тетяни можуть бути помстою поліцейського, який бив її у грудні. Адже у січні батьки Тетяни писали на нього заяву.

  У Житомирі створять робочу групу щодо забезпечення у багатоповерхових будинках доступності для всіх верств населення

“С декабря всё это началось, так этот Воронцов… Мы 15 января ходили с мужем на Покровскую, в полицию, и писали заяву – какое право он имел её бить ногами и наручники надевать? Даже если она действительно неправильно себя вела и не надела маску”, – зазначила Лілія Георгіївна.

Мати Тетяни додала, що її доньці навіть заблокували номер телефону “Київстар”. Лілія Георгіївна вже зверталася на гарячу лінію та збирається писати ще одну заяву про непристумі дії поліцейських.

“Я с таким ещё не сталкивалась, какая у нас полиция! И когда писали мы 15 января заявление, пришло два ответа, что они ни в чём не виноваты. Но я это так не оставлю”, – заявила Лілія Георгіївна.

Житомирянку, яка побила вікна на балконі через нервовий зрив, довели поліцейські?