Степанов знайшов винних у зриві вакцинації

Степанов знайшов винних у зриві вакцинації

Степанов знайшов винних у зриві вакцинації

Сьогодні, 12:58

Глава МОЗ заявив, що в низьких темпах вакцинації в Україні винні іноземні компанії, які не постачають своєчасно вакцину.

Україна могла б робити до 13 млн щеплень від коронавірусу на місяць, якби отримала всі заплановані вакцини. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі Україна 24.

“Можливості медичної системи – спокійно вакцинувати до 6 млн громадян на місяць. У нас задіяно 3,5 тис. кабінетів щеплень з 11,5, тобто третину. Якщо ми задіємо повністю всі кабінети, то можливості будуть до 12-13 млн щеплень на місяць. Щоб робити таку кількість щеплень, основне питання – це наявність вакцини”, – сказав Степанов.

Він розповів, що країна уклала контракти на поставку 24 млн доз, з них за 14 млн виплачені кошти. Однак низка контрактів зірвався, в результаті Україна не отримала індійську вакцину AstraZeneca/CoviShield, хоча сплатила всі кошти за контрактом.

Раніше у Pfizer розповіли, що інші країни вели переговори про постачання вакцини ще в першій половині літа минулого року, і Україні треба було це робити раніше.

  Люди яких професій потрібні у Житомирській області найбільше?