Тепла сонячна погода повертається в Україну на вихідні і початок тижня

Тепла сонячна погода повертається в Україну на вихідні і початок тижня

Тепла сонячна погода повертається в Україну на вихідні і початок тижня

Сьогодні, 20:24

На зміну холодному фронту прийшло тепло, +14 …+17 °С майже по всій Україні. Після потепління можливо нове похолодання: у погоди все, як у звичайному житті людини, успішні періоди перемежаються з не дуже успішними.

У вихідні буде комфортна погода для корисних прогулянок, але перебувати під яскравими весняними променями можна тільки в спеціальному спорядженні: сонцезахисні окуляри або кепка від сонця. Для захисту від активного сонця потрібні правильні окуляри, вибрати їх легко, посвітивши ультрафіолетовим ліхтариком на лінзи – вони не повинні пропускати ультрафіолет.

Єдиний регіон, де температура буде нижча за середню по Україні – Крим. Так, в Криму вночі 0…-1 °С, на південному узбережжі до -2 °С. Вдень в неділю і понеділок +7…+10 °С.

На Заході України починаючи з суботи температура буде впевнено рости: нічна в суботу +2 °С, у неділю +5 °С, в понеділок +6 °С; денна: в суботу до +13 °С, у неділю та понеділок до +16 °С. У вихідні буде переважно сонячно, без опадів, але вже в понеділок на небі з’явиться невелика хмарність.

  Хто протягує Олену Розенблат в житомирські "Слуги народу"?

Навіть у високогір’ї Карпат значно потеплішає до понеділка. Якщо в суботу та неділю в цьому регіоні ще мінусові значення нічної температури, то вже в понеділок вночі 0…+2 °С, вдень +11…+12 °С.

У Львові у вихідні вдень буде ясне небо, можлива невелика хмарність, вітер помірний північний, північно-західний. На початку тижня температура вдень підвищиться до +16 градусів, день мине без опадів, максимальна вологість повітря 76%.

У південному регіоні країни зберігається весняна тенденція підвищення нічної температури: з суботи по понеділок від 0 до +8. Вдень повільне підвищення температури повітря: від +12 °С в суботу до +15 °С в понеділок. Тільки у Запорізькій області в понеділок очікується до +18 °С. У Херсонській області на початку тижня можуть бути дощі.

На сході України у вихідні нічна температура до +5 °С. Вдень у Донецькій та Луганській областях у неділю очікуються дощі, температура повітря +12 …+13 °С. У Харківській і Дніпропетровській областях дощі малоймовірні, у вихідні вдень до +14 °С. За прогнозом Синоптика в понеділок у східному регіоні мінлива хмарність, температура підніметься до +17 …+21 °С.

  На Житомирщині фура протаранила колесовідбійник. ФОТО

У центральній та північній частині України у вихідні буде ясна погода, вдень в суботу до +12 …+13 °С, у неділю +14…+15 °С. А вже в понеділок з’являться хмари, але в цей день обійдеться без дощу. Температура повітря на початку тижня вночі +4…+7 °С, вдень до +17 °С.

У столиці України вихідні порадують весняним сонцем, комфортною температурою повітря вдень до +15 °С, ясним небом. До вечора понеділка можлива хмарність, слабкий східний, північно-східний вітер, вологість повітря до 80%. Температура води в Дніпрі +6 °С.