У Житомирі вже друга спроба визначити директора літературного музею завершилася нічим

У Житомирі вже друга спроба визначити директора літературного музею завершилася нічим

У Житомирі вже друга спроба визначити директора літературного музею завершилася нічим

Сьогодні, 09:13

У четвер, 8 квітня 2021 року, у Житомирі мав відбутися конкурс із визначення директора Житомирського обласного літературного музею. Конкурс проводився вдруге, оскільки під час першої спроби його проведення не було визначено переможця із – поміж трьох претендентів. Напередодні другої спроби проведення конкурсу до складу конкурсної комісії було призначено двох членів конкурсної комісії. 29 березня розпорядженням голови Житомирської облради до складу комісії увійшла директорка музею космонавтики ім. Корольова Ірина Дячук та директор департаменту культури, спорту, молоді та туризму Житомирської ОДА Максим Обшта.

Однак і оновлений склад конкурсної комісії не допоміг визначити прізвище нового директора Житомирського літературного музею.

Вже о 10-й ранку на сайті Житомирської облради зявилося повідомлення, що конкурс із визначення директора літературного музею перенесено на пізніше. І, як завжди, у оголошенні, де не вказувалося на причини, які завадили провести конкурс 8 квітня, було зазначено, що про дату проведення конкурсу буде повідомлено пізніше.

  На Житомирщині недобросовісний орендар поверне 45 га землі

У цій ситуації, коли вже друга спроба визначитись із персоною директора Житомирського літературного музею виявилася невдалою (точніше – безрезультатною), дивним є дві речі. Перше зауваження стосується двох членів конкурсної комісії, якими поповнили її склад. Адже Ірина Дячук, як директор музею космонавтики, під час першої спроби проведення конкурсу із визначення директора Житомирського обласного літературного музею, утрималась від голосування через фактор «конфлікту інтересів». Звісно, через півтора місяця, напередодні другої спроби проведення конкурсу, жодних змін у статусі директорки Житомирського музею космонавтики не сталося. Однак, до складу комісії вона увійшла.

Увійшов до складу конкурсної комісії і Максим Обшта – директор департаменту культури, спорту, молоді та туризму Житомирської ОДА. За статусом і, як мовиться, за посадою, він має входити до складу подібних комісій. Ось тільки ті зауваження під час проведення засідань депутатських комісій про те, що п. Обшта очевидно недопрацьовує на займаній посаді, вже давно мали втілитися у певні оргвисновки з боку губернатора Житомирщини. Якщо точніше та конкретніше – Віталій Бунечко після низки зауважень та критичних висновків з боку депутатів Житомирської обласної ради, які лунали на адресу чиновника, мав прийняти найбільш оптимальне у такій ситуації рішення про звільнення Максима Обшти. Тим паче, що був час (наприклад, наприкінці січня 2021-го року) коли директор найбільшого департаменту Житомирської обласної адміністрації, розуміючи, що саме він припустився провальних помилок у процесі підготовки до ювілею Лесі Українки, був готовий звільнити займану торік посаду.

  Корнейчук: Вакцины в стране нет! Стратегия власти: "все за свой счет"!

Сьогодні п.Обшта залишається на роботі і очевидно переконаний , що у подальшому очолюване ним «відомство» працюватиме без збоїв і нарікань на його роботу не буде.

Сидір Ковпак