У Житомирі за три місяці розшукали 41 дитину

У Житомирі за три місяці розшукали 41 дитину

У Житомирі за три місяці розшукали 41 дитину

Сьогодні, 16:24

З початку року до правоохоронців обласного центру надійшло 41 звернення щодо зникнення дітей. Усіх їх поліцейським вдалося розшукати протягом доби. Троє з них залишали свій дім вже не вперше. А одну юнку поліцейські розшукували двічі лише упродовж минулого тижня.

Про це інформують у ГУНП у Житомирській області.

“На початку тижня до Житомирського районного управління поліції звернулися дві жительки обласного центра, які розповіли, що їх 16-річні доньки не повернулися додому після прогулянки. Мобільні телефони дівчат не відповідали, тому батьки звернулися за допомогою до правоохоронців. Поліцейські одразу розпочали заходи, аби розшукати юнок якнайшвидше. А на світанку дівчата самостійно повернулися додому. Ювенальні поліцейські встановили, що вони провели ніч з друзями і за веселощами забули про час та необхідність повідомити батькам про своє місце перебування. З дівчатами правоохоронці провели профілактичну бесіду і вони пообіцяли більше подібного не допускати”, – повідомляють правоохоронці.

Проте, за два дні опівночі, до поліцейських за допомогою звернулася матір однієї з подруг. Жінка повідомила, що доньки знову немає вдома. На щастя, через декілька годин юнка повернулася додому, пояснюючи свою відсутність прогулянками з друзями та розрядженим телефоном.

  У Житомирі горіла складська будівля. ФОТО

“Діти, які декілька разів упродовж року залишають свій дім, перебувають під наглядом поліції, – розповідає начальник сектору ювенальної превенції Житомирського РУП Вікторія Жубро. – Наразі під посиленою увагою правоохоронців обласного центра 11 таких дітей, з них 3 потрапили до вказаного списку з початку року. Для недопущення подібних випадків з ними та їх батьками працюють ювенальні поліцейські та працівники соціальних служб. До вирішення подібних проблемних ситуацій правоохоронці також залучають і представників освітніх закладів, де навчаються діти”.

Поліцейські закликають громадян сумлінно ставитись до виконання своїх батьківських обов’язків. Спілкуйтесь зі своїми дітьми-підлітками, цікавтесь їх інтересами та колом друзів, щоб не пропустити тривожних намірів і уникнути непорозумінь.