У Житомирі з середини квітня почнуть латати дороги

У Житомирі з середини квітня почнуть латати дороги

У Житомирі з середини квітня почнуть латати дороги

Сьогодні, 15:24

З середини квітня у Житомирі почнуть латати дороги, що були пошкоджені зимою.

«На підставі акту весняного обстеження складений перелік першочерговості цих вулиць і вже 12-13 квітня запускається у нас початок сезону. В ці дати ми плануємо запустити наш комунальний асфальтний завод і почати з тих місць, де ситуація найкритичніша. Починати будемо з фрезерування. Це буде не лише на одній вулиці, перелік складено приблизно з 16 вулиць, де є ямковість. Вони будуть першочерговими. І на потім в нас затверджено графік, де буде починатись поточний ремонт від початку і до кінця. Тому вже з 12-13 числа ми побачимо на дорогах міста ремонтні бригади, які будуть ремонтувати пошкоджене покриття», – каже заступник міського голови Олександр Шевчук.

В першу чергу комунальники лататимуть аварійни ями, що виникли через зимові погодні умови. Повністю перероблювати дорожнє покриттям будуть лише там, де вже завершили роботи з ремонту комунікацій «Житомирводоканалу» та «Теплокомуненерго».

  П'яний житель Коростенського району намагався зґвалтувати дитину

«Вулиця Фещенка-Чопівського, вулиця Домбровського і ще є перелік вулиць, де буде проводитись в цьому році заміна мереж. Тобто, вулиця буде повністю розкопуватись, будуть мінятись мережі, а потім закопуватись. Аварійні ями ми, звичайно, пройдемо, глибоких ям не буде. Але поточний ремонт з фрезуванням великими картами точно зараз робити недоцільно. Відповідно до графіків, які нам надали наші комунальні підприємства, вони ці роботи будуть виконувати в 2021 році, в цьому сезоні і, якщо зараз виконати поточний ремонт, то його вже скоро доведеться знову розкопувати. В минулому році приклад – вулиця Святослава Ріхтера. Практично весь рік наше комунальне підприємство працювало, замінило велику кількість мереж і на цей рік у нас вулиця потрапляє на заміну верхнього шару. Тендер вже оголошено, є вже навіть учасники, які вийшли на цей тендер. Тому її доречно перетягнути і вона буде розвантажувати вулицю Велику Бердичівську. Щодо ямковості – то в найближчі тижні комунальне підприємство відпрацює найбільш критичні місця в місті, але поточний ремонт буде робитись на тих вулицях, де мережі в належному стані і найближчі роки не плануватись ремонтів», – додав Олександр Шевчук.

  У червоній зоні карантину Житомир та ще 12 обласних центрів

Близько половини робіт у 2021 році виконає комунальне підприємство «УАШ», а за решту відповідатимуть підрядні організації.

«На цей рік планується 5 вулиць заміни верхнього шару покриття повністю. Ми вже говорили попередньо, що це вулиця Хлібна, декілька кварталів вулиці Покровської, міст на вулиці Жуйка, вулиця Святослава Ріхтера і вулиця Героїв пожежників. Інші вулиці – це поточний ремонт з фрезуванням великими картами, робота на окремих перехрестях, вирівнювання люків і інші роботи. Практично відсотків сорок буде робитись силами комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів», інша частина буде виконуватись організаціями, які пройдуть конкурси», – зазначив Олександр Шевчук.