На Житомирщині пробне зовнішнє незалежне оцінювання складали 4 тисячі учасників. ВІДЕО

На Житомирщині пробне зовнішнє незалежне оцінювання складали 4 тисячі учасників. ВІДЕО

На Житомирщині пробне зовнішнє незалежне оцінювання складали 4 тисячі учасників. ВІДЕО

Сьогодні, 14:48

10 квітня у Житомирській області проходило пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури – участь у тестуванні взяли 4 тисячі людей.

Про це Суспільному розповів представник Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Володимир Кудирко. За його словами, в Житомирі для пробного ЗНО організували 7 пунктів тестування.

“Пробне тестування проходить з усіх предметів у один день, – каже Кудирко. – Раніше ми проводили пробне ЗНО протягом двох днів. В перший день – лише українська мова та література, а в другий – діти мали можливість обрати один предмет з усіх перелічених”
.

Цього року пробне ЗНО з усіх інших предметів учасники можуть пройти в режимі онлайн. Для цього потрібно зайти в свій особистий кабінет на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

Відповідальна за пункт тестування в житомирській школі №6 Тетяна Омелянчук розповіла, що для пробного тестування в цій школі виділили 18 аудиторій. Діти сидять у шаховому порядку, щоб дотримуватися карантинної дистанції.

  76 нових випадків Covid на Житомирщині за добу

“Усі столи та обладнання продезінфіковане. Після вимірювання температури діти заходять до навчального закладу, шукають себе в списках, де вказано, в якій аудиторії вони будуть проходити ЗНО. Розпочинається тестування з української мови та літератури об 11 годині і триває рівно 210 хвилин”, – сказала Тетяна Омелянчук.

Житомирянка Крістіна Козлова цього року планує вступати до вищого навчального закладу. Абітурієнтка каже, що пробне ЗНО складає, щоб перевірити свої знання.

“Хочу побачити, як все буде відбуватися на справжньому ЗНО, – говорить Крістіна. – Ми до ЗНО готувалися, проходили тести, повторювали правила. Тому я впевнена в своїх знаннях і знаю, що складу все на відмінно”.

Нагадаємо, що попри скасування цьогорічної державної підсумкової атестації для учнів 4 та 9 класів, зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено.