У Житомирській області за тиждень зросла кількість ліжок з кисневим забезпеченням, – ОДА

У Житомирській області за тиждень зросла кількість ліжок з кисневим забезпеченням, - ОДА

У Житомирській області за тиждень зросла кількість ліжок з кисневим забезпеченням, – ОДА

Сьогодні, 14:13

У медичних закладах Житомирської області кількість ліжок із кисневим забезпеченням становить більше 87%.

Про це йшлося сьогодні, 12 квітня, на щотижневому підсумковому брифінгу Житомирської облдержадміністрації щодо ситуації з коронавірусом в області за участю першої заступниці голови ОДА Наталії Остапченко.

Вона зазначила, що станом на 11 квітня кількість ліжок із кисневим забезпеченням у закладах охорони здоров’я Житомирської області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, становить 87,26%.

«Сьогодні на стаціонарі у медичних закладах Житомирської області перебувають 1744 особи, із них на кисневій підтримці — 950 та під апаратами ШВЛ — 31», — додала Наталія Остапченко.

Станом на 11 квітня за даними Комунального некомерційного підприємства “Обласний центр громадського здоров’я ”Житомирської обласної ради у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, з 2939 ліжок забезпечено киснем 2598. У лікарнях резерву з 91 ліжка, визначеного для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, забезпечено киснем 46.

  У Житомирі день народження святкує талановита актриса Ірина Оксютович

Кількість ліжок з кисневим забезпеченням зросла на 14 у порівнянні зі станом на 05 квітня.