У Житомирі – ще один вирішальний матч

У Житомирі  - ще один вирішальний матч

У Житомирі – ще один вирішальний матч

Сьогодні, 13:46

Ще один вирішальний матч у спорткомплексі Житомирського державного університету ім. Франка відбудеться вже післязавтра, 14 квітня 2021 року.

Головна жіноча команда волейбольного клубу «Полісся» приймає у себе вдома свого конкурента у боротьбі за 5-6 місце чемпіонату України у Суперлізі. Згідно регламенту чемпіонату, двобої команд за місця із 5-го по 10-е, передбачають отримання однією із команд-суперниць ДВОХ перемог. У першому поєдинку у Житомирі дівчата із «Полісся» переграли (3 : 0) рівненську РЕГІНу.

За тиждень, якраз на Благовіщення, житомирянки на виїзді у Рівному програли суперницям із таким же рахунком. Відтепер внаслідок жеребкування вирішальний матч пройде у Житомирі 14 квітня. Після цього дня стануть відомими остаточні підсумки виступу обох команд ВК «Полісся» у нинішньому чемпіонаті.

Друга команда клубу нещодавно виграла першість Вищої ліги і тепер отримала можливість грати у найвищому дивізіоні українського чемпіонату із жіночого волейболу. Перша (або головна) команда ВК «Полісся» також залишається у Суперлізі, зайнявши 5 чи 6 місце ( стане відомо 14.04).

  ПОСМІХНІТЬСЯ! Про молодість...

Чи вистачить у волейбольного клубу ВК «Полісся» сил та ресурсів задіяти у чемпіонаті Суперліги одразу ДВІ команди – це питання найближчого часу.

Але ситуація цікава і чи не вперше в історії українського волейболу виникає ситуація, коли дві команди одного клубу отримали право виступати в одній лізі. У найвищій, або Суперлізі України.

У Житомирі  - ще один вирішальний матч