Степанов заявив про спад епідемії коронавірусу

Степанов заявив про спад епідемії коронавірусу

Степанов заявив про спад епідемії коронавірусу

Сьогодні, 16:56

Адаптивний карантин допоміг ефективно пройти нову хвилю коронавірусу в Україні, вважає глава МОЗ.

В Україні стабілізувалася ситуація з поширенням коронавірусу COVID-19. Епідемія пішла на спад. Про це в середу, 14 квітня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Україна “витримала черговий стрибок захворюваності COVID-19” і тепер стабілізація ситуації спостерігається в багатьох регіонах.

“Уже 10 днів ми спостерігаємо спад захворюваності по Україні. Вчора був перший день, коли кількість виписаних з лікарень перевищила на 22,8% кількість госпіталізованих. Якщо подивитися на рівень госпіталізації, на минулому тижні в лікарні потрапило на дві тисячі пацієнтів менше, ніж позаминулого. Також ми бачимо зниження кількості захворілих”, – написав Степанов.

Він вважає, що адаптивний карантин допоміг ефективно пройти нову хвилю коронавірусу в Україні.

“Наш адаптивний карантин, ефективність якого оцінили і в Європі, був певним балансом між життям країни, роботою підприємців і епідеміологією”, – вважає міністр.

  Українцям розповіли, чи варто планувати відпустки на літо: є три сценарії

Разом з тим Степанов визнав, що в деяких регіонах спостерігається “надскладне ситуація” з COVID-19. А найбільші проблеми спостерігаються в Києві, Київській, Львівській і Полтавській областях.

“Ситуація там залишається надскладною. Дуже важливо продовжувати дотримуватися встановлених обмежень і протиепідемічних заходів – носити маски, користуватися антисептиками, уникати скупчень людей”, – зазначив Степанов.