В Україні можуть провести випробування ізраїльської COVID-вакцини

В Україні можуть провести випробування ізраїльської COVID-вакцини

В Україні можуть провести випробування ізраїльської COVID-вакцини

Сьогодні, 12:57

Київ запропонував Ізраїлю третій етап випробувань вакцини провести в Україні з подальшою можливістю виробництва препарату на власних потужностях.

Третій етап випробувань нової ізраїльської вакцини від коронавірусу COVID-19 може бути проведений в Україні. Про це написав посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук на своїй сторінці у Facebook у четвер, 15 квітня.

За його словами, результатом візиту української делегації на чолі з віце-прем’єр-міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексієм Резніковим в Ізраїль стало вирішення низки важливих для країни питань, зокрема щодо подолання пандемії COVID-19.

Він підкреслив, що важливим аспектом переговорів стало завершення Ізраїлем другого етапу випробувань своєї вакцини від COVID-19. Це станеться в середині літа.

“Українська сторона запропонувала третій етап випробувань провести в Україні з подальшою можливістю виробництва вакцини, у тому числі й на наших потужностях. Ізраїль поки вивчає згадану пропозицію, і я сподіваюся, що її буде сприйнято позитивно… Виробництво вакцини, її доступність для наших громадян – питання дуже чутливе й важливе для нас”, – підкреслив Корнійчук.

  В МОЗ назвали кількість побічних реакцій після вакцинації від COVID