Житомирське «Полісся» – п’яте серед десятки найсильніших

Житомирське «Полісся» - п’яте серед десятки найсильніших

Житомирське «Полісся» – п’яте серед десятки найсильніших

Сьогодні, 10:36

14 квітня 2021 року у Житомирі знову став днем «великого волейболу». До Житомира, у спорткомплекс ЖДУ ім. Франка прибули волейболістки рівненської «РЕГІНИ», аби у вирішальному, третьому поєдинку із волейболістками місцевого «ВК «Полісся» зясувати долю 5-го і 6-го місця у підсумковій турнірній таблиці чемпіонату України 2020/2021 років серед клубів Суперліги. Нагадаємо, перший поєдинок у Житомирі господарки майданчика виграли із рахунком 3 : 0. Матч – відповідь у Рівному завершилася перемогою «РЕГІНИ» із таким же рахунком. Тому , згідно жеребкування, вирішальний, третій поєдинок між командами мав відбутися 14 квітня у Житомирі.

Житомирське «Полісся» - п’яте серед десятки найсильніших

Варто зауважити, що волейболістки «Полісся» вийшли на заключний поєдинок у сезоні гранично зібраними і , не дивлячись на потужне бажання рівнянок все ж таки вдруге перемогти волейболісток «Полісся», перемога була на нашій стороні. 3: 1 – із таким рахунком завершився поєдинок і перемога житомирської команди означає, що ВК «Полісся» займає підсумкове пяте місце у турнірній таблиці чемпіонату України серед команд Суперліги. Якщо врахувати, що друга команда «Полісся» нещодавно виборола «золото» жіночого чемпіонату Вищої ліги, то загалом успіх жіночого волейболу в Україні помітний для всіх вболівальників цієї дивовижно цікавої гри.

  Як працюватиме в Житомирі новий головний архітектор, коли її фірма не змогла "відкрити" провалля на Великій Бердичівській?

Варто зауважити, що у наступному сезоні жіночий волейбол Житомирщини має шанси бути представлений двома колективами із одного клубу . Йдеться, звісно ж, про ВК «Полісся». Чи вистачить у Житомирі сил, завзяття та ресурсів, аби виступити у Суперлізі 2021/2022 років аж двома командами. Якщо це станеться, то Україна побачить досі небачений експеримент. А якщо керівництво клубу і Федерація волейболу Житомирщини вирішать створити міцний колектив, який побореться не тільки за 5-е місце(як сьогодні), а намагатиметься значно поліпшити свої турнірні успіхи, то ВК «Полісся» постане вже нинішньої осені куди потужнішим колективом.

Житомирське «Полісся» - п’яте серед десятки найсильніших