Житомирські аудитори з початку року забезпечили відшкодування втрат на суму 16,8 млн грн

Житомирські аудитори з початку року забезпечили відшкодування втрат на суму 16,8 млн грн

Житомирські аудитори з початку року забезпечили відшкодування втрат на суму 16,8 млн грн

Сьогодні, 16:20

За І квартал 2021 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 27 млн гривень.

Про це 14 квітня поінформувала пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

“Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, зважаючи на порушення, виявлені у попередніх звітних роках, на суму 16,8 млн гривень. За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 4 управлінських рішення. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічного ефекту на суму майже 22 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 4 фінансових санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За вчинені фінансові порушення 19 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до матеріальної та 4 особи звільнено з посади.

  РОЗКІШНА відповідь Зеленському Далекобійника. ВІДЕО

Правоохоронним органам передано матеріали 19 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Перед органом прокуратури ініційовано 2 позови щодо усунення виявлених порушень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 720 тис. грн.