У Житомирі побудують багоповерхівку для медиків та освітян

У Житомирі побудують багоповерхівку для медиків та освітян

У Житомирі побудують багоповерхівку для медиків та освітян

Сьогодні, 14:41

15 квітня виконком Житомирської міської ради затвердив результати конкурсу з визначення переможця будівництва доступного житла в місті.

“Відбувся конкурс на визначення переможця будівництва соціального житла для освітян та медичних працівників. Переможцем конкурсу визнано дочірнє товариство закритого типу ДП Фаворит. Згідно з конкурсом, вони повинні надати житло вартістю 5 815 грн за квадратний метр загальною площею 3505 квадратних метрів. Терміни – три роки будівництва: від рішення виконкому дається 20 днів на підписання договору та передачу земельної ділянки, після цього вони розпочинають будівництво. Адреса – провулок Червоний, 41-а”, – каже начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

Цына 5815 грн за квадратний метр є фіксованою і не зміниться упродовж трьох років. Квартири матимуть площу від 48 кв.м до 55 кв.м та будуть мати по одній чи по дві кімнати.

У міськраді повідомляють, що списки на отримання житла вже давно сформовані, а квартири будуть видаватись по черзі.

  На Житомирщині неадекватні молодики побилися з правоохоронцями

“Вже давно сформовані списки людей, які вже дуже багато років стоять на черзі і потребують житла. Це було відпрацьовано вже кілька років тому, тож у нас було лише питання по землі. Зараз його вирішено, було визначено забудовника”, – каже заступниця міського голови Марія Місюрова.