Волейбол: Житомир чи Харків?

Сьогодні, 22:01

16 квітня 2021 року стало загалом нещасливим днем для житомирських спортсменів. Йдеться про виступи популярних житомирських клубів «Житичі» (волейбол) та футбольного клубу «Полісся». У рамках чемпіонату України.

Волейбольний клуб «Житичі» нині входить до еліти вітчизняного волейболу і якраз у ці дні виборює у двобої із «Юридичною академією» із Харкова бронзові медалі чемпіонату України у Суперлізі. Згідно регламенту змагань, волейбольні команди, які виборюють 1-4 місця, грають до трьох перемог котроїсь із команд. Житомиряни 15 і 16 квітня приймали своїх суперників із Харківщини і сподівалися на дві домашні перемоги. У першій грі (15 квітня) воно так і вийшло: «Житичі» без особливих проблем, у загалом переконливому стилі виграли у «Юридичної академії усі три партії ( 3 :0). А вже наступного дня харків’яни вирішили дати господарям майданчика справжній бій. Поєдинок був справді складним і , звісно ж, видовищним. «Юридична академія» виграла першу партію поєдинку, потім програла, а потім – знову виграла. Проте житомиряни змогли зрівняти рахунок партій і суперники грали вирішальний , пятий сет, за абсолютно рівних шансів.

З Лукашенком розправляються ті ж самі сили, що і з Януковичем?

«Житичі», які декілька разів під час другого матчу із харків’янами відверто «провалювалися» ледь не у кожній партії, у черговий раз провалилися і у заключному сеті. У підсумку – перемога «Юридичної академії» і загальний рахунок зустрічей стає нічийним 1:1. Тепер стає зрозумілим, що за тиждень, у Харкові, житомирянам точно доведеться грати два матчі. Якщо «Житичі» правильно проаналізують свої помилки і спробують їх виправити, то у Харкові вони можуть вирішити питання про «бронзу» чемпіонату. Для цього житомирській команді варто виграти обидві зустрічі. Звісно ж, це зробити буде дуже важко. Адже «Юридична академія» у себе вдома захоче отримати дві перемоги і вирішити питання про бронзові медалі чемпіонату Суперліги на свою користь.

Однак сценарій харківсько – житомиського волейбольного протистоянння може мати й інший розвиток: якщо у Харкові, так само, як це сталося у Житомирі 15 і 16 квітня, «Житичі» і «Юридична академія» виграють по одному поєдинку, тоді загальний рахунок зустрічей може стане нічийним – 2 : 2. Регламент передбачив і такий варіант розвитку подій, але у такому разі, п’ятий і вирішальний поєдинок між суперниками знову відбудеться у Житомирі. Так, що друга половина квітня 2021 року для Житомира виявиться не менш цікавою і навіть захопливою, адже інтерес до «великого волейболу» у Житомирі сьогодні майже блискавично зростає.