На Житомирщині 44-річного чоловіка викрили у систематичному вчиненні домашнього насильства

На Житомирщині 44-річного чоловіка викрили у систематичному вчиненні домашнього насильства

На Житомирщині 44-річного чоловіка викрили у систематичному вчиненні домашнього насильства

Сьогодні, 14:45

Дільничні офіцери поліції викрили 44-річного жителя обласного центра у систематичному вчиненні домашнього насильства. Від дій тирана страждала матір-пенсіонерка. Наразі за вказаним фактом відкрите кримінальне провадження.

Про це інформують у ГУНП у Житомирській області.

“До Житомирського районного управління поліції звернулася 76-річна містянка, яка поскаржилася на те, що її син робить її життя нестерпним. Поліцейські встановили, що 44-річний чоловік наразі безробітній і, до того ж, зловживає алкоголем. Під його дією він частенько ображає свою матір, яка через вік та стану здоров’я не може чинити опору. Жінка тривалий час замовчувала ситуацію, проте, коли терпіти було вже несила, звернулася за допомогою до правоохоронців”, – повідомляють правоохоронці.

“Дільничні офіцери поліції Житомирського районного управління упродовж кількох місяців працювали з родиною. Неодноразово на чоловіка складали адміністративні протоколи за скоєння домашнього насильства – говорить начальник відділу превенції Житомирського РУП Олег Петелюк. – Крім цього, за ініціативою правоохоронців матір та сина відвідували представники соціальних служб. Проте навіть такі заходи не зупинили порушника і він продовжував свої протиправні діяння”.

  На Житомирщині медичний заклад безпідставно сплатив понад 220 тис. грн за антиковідні товари

Відтак цього разу правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом систематичного домашнього насильства. Наразі чоловікові заборонено наближатися до матері протягом 10 діб відповідно до накладеного на нього тимчасового заборонного припису.

Поліцейські наголошують, що відповідно до ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України подібні діяння караються від штрафу до 2 років позбавлення волі.