На скільки відсотків медзаклади Житомирщини забезпечені киснем

На скільки відсотків медзаклади Житомирщини забезпечені киснем

На скільки відсотків медзаклади Житомирщини забезпечені киснем

Сьогодні, 16:22

У медичних закладах Житомирської області кількість ліжок із кисневим забезпеченням становить майже 89%.

Про це йшлося сьогодні, 19 квітня, на щотижневому підсумковому брифінгу Житомирської облдержадміністрації щодо ситуації з коронавірусом в області за участю першої заступниці голови ОДА Наталії Остапченко.

Вона зазначила, що станом на 18 квітня кількість ліжок із кисневим забезпеченням у закладах охорони здоров’я Житомирської області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, становить 88,94%.

«Сьогодні на стаціонарі у медичних закладах Житомирської області перебувають 1489 осіб, із них на кисневій підтримці — 794 та під апаратами ШВЛ — 38», — додала Наталія Остапченко.

Станом на 18 квітня за даними Комунального некомерційного підприємства “Обласний центр громадського здоров’я ”Житомирської обласної ради у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, з 2939 ліжок забезпечено киснем 2614. У лікарнях резерву з 91 ліжка, визначеного для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, забезпечено киснем 46.

  Шахтарі-протестувальники звернулись до Зеленського та Шмигаля

Кількість ліжок з кисневим забезпеченням зросла на 16 у порівнянні зі станом на 12 квітня.