У Коростишівському районі оштрафували п’ятеро колишніх депутатів

У Коростишівському районі оштрафували п'ятеро колишніх депутатів

У Коростишівському районі оштрафували п’ятеро колишніх депутатів

Сьогодні, 08:26

У Коростишівському районі оштрафували п’ятеро екс-епутатів. Причина – несвоєчасне подання декларацій без поважних причин.

Про це повідомляють уЖитомирській обласній прокуратурі.

«Коростишівською окружною прокуратурою забезпечено участь у розгляді адміністративних протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені колишніми депутатами сільських рад. Усі правопорушення стосуються несвоєчасного подання декларацій особами, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, а саме, протягом 20 робочих днів з моменту припинення повноважень депутата сільської ради», – повідомляють у прокуратурі.

П’ятеро депутатів однієї із сільських рад Коростишівського району отримали покарання через несвоєчасне подання декларацій.

«Серед причин, названих порушниками у судовому засіданні – незнання законодавства, заклопотаність приватними справами тощо. Однак Коростишівський районний суд не визнав це поважними причинами. Натомість видав постанови про визнання усіх п’ятеро депутатів винними у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та застосування стосовно кожного штрафу у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн», – додають у прокуратурі.

  На Михайлівській у Житомирі розвісили світлові літери на 170 тис. грн. ФОТО