Володимир Загурський: “Полісся” прагне гідно завершити сезон!

Володимир Загурський: "Полісся" прагне гідно завершити сезон!

Володимир Загурський: “Полісся” прагне гідно завершити сезон!

Сьогодні, 13:13

18 квітня житомирський футбольний клуб “Полісся” відсвяткував своє 62-річчя. Директор “Полісся” Володимир Загурський дав коментар для сайту Zhitomir-Online, у якому розповів про останні новини клубу та плани на решту сезону.

Директор футбольного клубу зазначив, що стадіон “Полісся” не готовий на 100%, але все ж вже дозволяє проводити матчі Першої ліги.

“Завершено реконструкцію, яка дозволила проводити матчі Першої ліги на даний час. Проводимо в денний час, до настання сутінок, бо освітлення не дозволяє проводити матчі у вечірній час. Що стосується футболу, то ми просто вже задоволені, що можемо грати у Житомирі”, – каже Володимир Загурський.

Команда обирає місце для тренувань в залежності від того, на якому полі їй грати наступний матч: на штучному полі чи на полі з натуральним покриттям.

“Оскільки у суботу граємо з кременчуцьким “Кременем”, а вони приймають на стадіоні зі штучним полем, то відповідно на цьому тижні тренуємось на “Спартаку”. Зазвичай тренується команда на полі військового інституту, на базі ще тренувалися тільки один раз, на центральному стадіоні по можливості теж тренувались”, – зазначив директор “Полісся”.

  На трасі біля Бердичева автомобіль злетів у кювет, де перекинувся. ФОТО

Очільник житомирського футбольного клубу додав, що команда прагне гідно завершити чинний сезон й не ставить за мету зайняти конкретну позицію у турнірній таблиці. Підвищитись у класі “Поліссю” поки заважає питання інфаструктури.

“Конкретної мети немає, бо ми розуміємо, що з тим станом речем, який є, про Прем’єр лігу вже говорити важко. Разом з тим треба розуміти, що по інфаструктурі ми далекі від Прем’єр ліги. Бажання має бути підкріплено інфаструктурно. Тому зараз питання в тому, щоб грати, набирати очки й гідно завершити в середині турнірної таблиці сезон”, – каже Володимир Загурський.

Житомирский “Полісся” не перемагає у Першій лізі вже протягом 9 ігор: 6 поразок та 3 нічиї. Однією з причин цьому директор клубу вважає фактор суддівства з деякими командами.

“У виїзному матчі з “Чорноморцем” при нічийному результаті, при рівній грі арбітр у додатковий час на 92-ій хвилині призначає пенальті, якого не було, після симуляції гравця “Чорноморця”. Крім того, як писали вже інші футбольні видання, що б’ють пенальті, пенальті не забивають, а арбітр ставить цей пенальті перебивати. Футбольні видання сміялися, що якби не забили з другого разу, то арбітр перепризначав б до забитого. Тому зараз виходить й фактор, що багато команд претендують на Прем’єр лігу, й коли ми потрапляємо на так команди, то починають втручатися арбітри, які віддають перевагу певній команді”, – зазначив Володимир.

  Как не стать жертвой кредитных мошенников

Питання по справедливості суддівства виникали й в останній грі житомирського клубу з “Альянсом”.

“Ми переглядали на відео усю гру: на користь “Полісся” не було призначено два пенальті. Два пенальті, які мали бути призначені, арбітр чомусь не бачив. Арбітр давав грати у положенні “поза грою”, коли арбітр у безпосередній близькості. Це було видно людям, що були присутні на матчі, ті йому підказували, але він цього не бачить й просто йде атака, яка могла б завершитися голом в наші ворота”, – додає директор “Полісся”.

24 квітня “жовто-зелені” гратимуть виїзну гру з кременчуцьким “Кремінем”. Але п’ятеро житомирських футболістів не зможуть взяти у ній участь.

“Склад команди сформовано, але на сьогодні в нас багато травмованих. На наступну гру у нас п’ять чоловік не зможуть взяти участь, тому що мають травми різного ступеню тяжкості, а один футболіст хворий на коронавірус”, – заявив директор футбольного клубу “Полісся” Володимир Загурський.

Володимир Загурський: "Полісся" прагне гідно завершити сезон!
Джерело статті: Житомир-Онлайн