На Житомирщині чоловіку загрожує до 2 років тюрми за домашню тиранію

На Житомирщині чоловіку загрожує до 2 років тюрми за домашню тиранію

На Житомирщині чоловіку загрожує до 2 років тюрми за домашню тиранію

Сьогодні, 09:38

Поліцейські розпочали кримінальне провадження відносно 39-річного жителя с. Романівки Новоград-Волинського району через систематичне вчинення домашнього насильства. Чоловіку може загрожувати до 2 років ув’язнення.

Про це 21 квітня інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

19 квітня до правоохоронців звернулась 40-річна жителька с. Романівки із заявою про те, що її співмешканець вчиняє відносно неї протиправні дії.

“39-річний чоловік уже неодноразово потрапляв у поле зору поліцейських. На ґрунті пиятики поводив себе агресивно, вчиняв сварки і рукоприкладство до дружини. Вказані факти фіксували дільничні офіцери поліції у відповідних адміністративних матеріалах, виносили термінові заборонні приписи та проводили з чоловіком профілактичну роботу. Окрім того, двічі правопорушник притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства. За рішенням суду до нього застосовували адміністративний арешт, громадські роботи та штрафні санкції. Проте зазначені заходи домашнього тирана не зупинили”, – йдеться у повідомленні.

Наразі відносно чоловіка розпочато нове кримінальне провадження за ст. 126-1 (Домашнє насильство) КК України. Відповідно до чинного законодавства йому може загрожувати покарання від громадських робіт до позбавлення волі на строк до 2 років.

  Ідея для заробітку – Ракам, спонсори – Левам: гороскоп на 25 квітня

Правоохоронці закликають осіб, які страждають від насильства у родині, не замовчувати домашню тиранію. Повідомте про подібні факти правоохоронців. Телефон «102» працює цілодобово.