З якими країнами та чим з початку року торгувала Житомирська область

З якими країнами та чим з початку року торгувала Житомирська область

З якими країнами та чим з початку року торгувала Житомирська область

Сьогодні, 10:20

У січні–лютому 2021 року з області експортовано товарів на 114896,5 тис.дол. США, імпортовано в Житомирську область – на 79747,1 тис.дол. США, що на 3,1% та на 6,3% відповідно менше рівня січня–лютого 2020р. Зовнішньоторговельні операції здійснювались з партнерами із 87 країн світу. Найбільші з них – Німеччина, Угорщина, Польща, Китай, Білорусь, та Італія.

Про це у середині квітня поінформувала головне управління статистики в Житомирській області.

Значні обсяги зовнішньої торгівлі припадали на країни ЄС: 74,2% – в обсягах експорту та 62,7% – імпорту товарів Житомирщини.

“У товарній структурі 34,6% експорту та 34,7% імпорту склали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання. Вагомою в зовнішньоторговельному обороті була також частка деревини і виробів з неї, продуктів рослинного походження, текстильних матеріалів та виробів, полімерних матеріалів та пластмасових виробів, мінеральних продуктів, недорогоцінних металів та виробів з них, виробів з каменю, гіпсу, цементу, засобів наземного транспорту, літальних апаратів, плавучих засобів, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості“, – йдеться у повідомленні.

  В одній з лікарень Житомирської області не вистачає кисневих балонів