На Звягельщині 24-річний чоловік порушив правила адміністративного нагляду

На Звягельщині 24-річний чоловік порушив правила адміністративного нагляду

На Звягельщині 24-річний чоловік порушив правила адміністративного нагляду

Сьогодні, 10:28

Кримінальне провадження за порушення правил адміністративного нагляду поліцейські розпочали через злісне ігнорування 24-річним звягельчанином встановлених щодо нього обмежень. За таке діяння чоловікові може загрожувати арешт на строк до 6 місяців.

Про це інформують у ГУНП у Житомирській області.

“Адміністративний нагляд встановлюється з метою запобігання вчиненню кримінальних правопорушень окремими особами, звільненими з місць позбавлення волі, і здійснення превентивного впливу на них. Поліцейські, які виконують цю функцію, постійно проводять профілактичні рейди по місцях проживання таких громадян”, – повідомляють у поліції.

Нині на обліку у Новоград-Волинському районному відділі знаходиться 9 осіб, які потребують адміністративного нагляду за тими чи іншими критеріями його встановлення.

“Так, із грудня 2020 року перебуває під наглядом поліцейських 24-річний житель Звягеля, який був засуджений до позбавлення волі за вчинення хуліганства та крадіжок. Молодику вироком суду було встановлено адміністративний нагляд терміном на 1 рік із певними заборонами: виходити з будинку із 22:00 до 06:00, перебувати у громадських місцях та виїжджати в особистих справах за межі міста, не попередивши про це працівників правоохоронних органів. Також чоловіку потрібно було з’являтися до Новоград-Волинського районного відділу поліції двічі на місяць”, – додають правоохоронці.

  У Житомирі знову стався порив на тепломережі

Дільничні офіцери поліції неодноразово проводили роз’яснювальні бесіди із підозрюваним, а також притягували його до адміністративної відповідальності за ст. 187 (Порушення правил адміністративного нагляду) КУпАП.

“Декілька місяців тому 24-річний молодик покинув межі міста і поїхав на роботу до м. Києва, не попередивши про це працівників поліції, чим порушив усі встановлені заборони. На телефонні дзвінки порушник не відповідав та ігнорував усі повідомлення, приховуючи місце свого перебування. Відтак, як тільки він повернувся до місця проживання, 20 квітня йому було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 395 (Порушення правил адміністративного нагляду) КК України”, – зазначили у поліції.

Відповідно до чинного законодавства за таке протиправне діяння чоловікові може загрожувати арешт на строк до 6 місяців.