Опубліковано Національний план вакцинації в Україні

Опубліковано Національний план вакцинації в Україні

Опубліковано Національний план вакцинації в Україні

Сьогодні, 07:47

У Національний план не ввійшли 10 млн доз вакцини від компанії Pfizer, про підписання контракту з якою повідомляв Офіс президента.

Влада України планує з травня вийти на 5,65 млн щеплень від коронавірусу COVID-19 щомісяця з 2,66 млн в квітні, щоб до кінця року охопити вакцинацією більшу частину дорослого населення для формування колективного імунітету. Такі дані містяться в Націонпльному плані вакцинопрофілактики COVID-19 на цей рік, який уряд затвердив розпорядженням №340 і оприлюднив у середу, 21 квітня.

Всього в плані передбачено використання більше 21,913 млн доз вакцин – 8,94 млн доз вакцини Oxford / AstraZeneca, 10 млн доз американської Novavax, більше 1,91 млн доз китайської Sinovac Biotech і 1,07 млн ​​доз Pfizer / BioNTech. З них 8 млн доз у рамках ініціативи COVAX, більше 13,913 млн доз, закуплених за рахунок держбюджету (10 млн американської вакцини Novavax, 2 млн Oxford / AstraZeneca, 1,913 млн китайської Sinovac Biotech).

Поставки вакцини Novavax заплановані з серпня – по 2 млн доз на місяць.

  На Житомирщині підлітки пограбували магазин

При цьому в плані немає даних про постачання 10 млн доз Pfizer / BioNTech. Про це 6 квітня повідомляв Офіс президента з посиланням на главу держави Володимира Зеленського.