У Новоград-Волинському 68-річна жінка здійснила 10 хибних викликів до поліції

У Новоград-Волинському 68-річна жінка здійснила 10 хибних викликів до поліції

У Новоград-Волинському 68-річна жінка здійснила 10 хибних викликів до поліції

Сьогодні, 09:57

Близько 10 таких повідомлень надійшло від 68-річної місцевої жительки. Відтак щодо жінки складені відповідні матеріали про адміністративні правопорушення. Поліцейські нагадують про відповідальність за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб та закликають громадян бути відповідальними та навчати дітей адекватно оцінювати обставини, що складаються.

Про це інформують у ГУНП у Житомирській області.

“Зазвичай хибні виклики поліції, а також інших спеціальних служб роблять особи у стані сп’яніння, інколи недоречно жартують діти. Зокрема, тільки на Звягельщині з початку року поліцейські зареєстрували понад 160 хибних викликів.

Так, до правоохоронців Новоград-Волинського РВП неодноразово зверталася 68-річна місцева жителька. Зазвичай жінка, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, телефонує до поліції та розповідає про уявне правопорушення: виникнення різних інцидентів з її співмешканцем, у тому числі й щодо бійок та інших видів насильства. Востаннє жінка звернулась до поліції із повідомленням про відмову її чоловіка їсти.

Щоразу, опрацьовуючи виклики заявниці, поліцейські з’ясовують, що жінка сама провокує конфлікти, згодом повідомляючи, що насправді жодних непорозумінь немає і у неї все гаразд. Інших свідчень протиправних дій з боку будь-кого стосовно заявниці виявити не вдається”, – повідомляють правоохоронці.

  Перший заступник голови Житомирської ОДА за день виплатив майже 800 тис. грн по кредиту на Volvo

Тож поліцейські неодноразово притягували жінку до адміністративної відповідальності за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) Кодексу України про адміністративні правопорушення.