Житомир чекає тільки на перемогу – сьогодні опівдні

Житомир чекає тільки на перемогу - сьогодні опівдні

Житомир чекає тільки на перемогу – сьогодні опівдні

Сьогодні, 09:09

У вчорашньому матчі волейбольного чемпіонату України між житомирською командою «Житичі –ПНУ» та «Юридична академія» (Харків), який проходив у у Харкові, перемогу із рахунком 3 : 1 здобули харків’яни.

Таким чином напруга у двобої за бронзові медалі дійшла до межі: варто буде сьогодні, 23 квітня 2021 року, «Юридичній академії» ще раз здолати житомирян, як рахунок зустрічей також стане 3 : 1 , а тоді, згідно регламенту змагань, команда, яка першою отримала ТРИ перемоги, стає переможцем пари. У нашому випадку – здобуває бронзові медалі чемпіонату Суперліги України. Але «Житичі» ще мають шанс! У матчі, який відбудеться 23 квітня о 12. 00 ( також у Харкові) полісяни з усіх сил намагатимуться вирвати перемогу. Із будь-яким рахунком, але перемогу. Тоді (у разі сьогоднішньої перемоги «Житичів») рахунок у загальній серії зустрічей за «бронзу» стане нічийним – 2 :2. А вирішальний, вже пятий матч між суперниками, відбудеться у Житомирі аж 28 квітня. Нам, житомирянам, залишається сподіватися, що сьогодні опівдні наші земляки зможуть налаштуватися на перемогу.

  До лікарні в Житомирській області з обмороженням та переохолодження потрапили двоє чоловіків

Принагідно згадаємо, що чемпіоном України 2020/2021 років стала команда «Барком – Кажани» зі Львова. Галичани у трьох зустрічах не дали жодного шансу дебютанту цьогорічного чемпіонату – команді «Епіцентр –Подоляни» із міста Городок, що на Хмельниччині.