Самогубство через булінг: мама української школярки розповіла про трагедію. ВІДЕО

Самогубство через булінг: мама української школярки розповіла про трагедію. ВІДЕО

Самогубство через булінг: мама української школярки розповіла про трагедію. ВІДЕО

Сьогодні, 09:18

Мама школярки в Запоріжжі, яка написала передсмертну записку і скоїла самогубство, розповіла про останній день життя доньки, та про конфлікт дівчинки з викладачем гімназії. Жінка згадує, що Віка скаржилася на сильну втому, і щось хотіла їй повідомити, але так і не сказала.

Про це 22 квітня передає місцеве видання “Актуально”.

За словами Олени, мами загиблої дев’ятикласниці, тоді донька попрощалася з нею так, як ніколи раніше. Тільки після трагедії жінка зрозуміла, що це було прощання перед суїцидом.

Того дня школярку батьки підвезли на машині на курси – дівчинка збиралася вступати до медичного училища. Пізніше вона подзвонила мамі та розповіла, що дуже втомилася, навіть заснула в маршрутці. Жінка відчувала, що та хотіла під час цієї звичайної розмови щось їй ще розповісти.

Пані Олена каже, що Віка, повернувшись додому, швидко пробігла до себе в кімнату. Вже після півночі жінка знайшла доньку мертвою. Через 5 днів мати виявила передсмертну записку.

  Знову ДТП на Грушевського-Східна у Житомирі! ФОТО.

Як зазначають рідні, школярка добре вчилася, брала участь в олімпіадах, була веселою і життєрадісною. Про кілька спроб дочки накласти на себе руки, про що дівчинка написала в передсмертній записці, вони нічого не знали.

Розповідаючи про цькування в гімназії, мама учениці пояснює, що вчителька назвала Віку “свинею неосвіченою”, довела до істерики. Також дівчинка скаржилася на інших викладачів. Коли жінка намагалася поговорити з класним керівником щодо випадків булінгу, той просто висміяв ситуацію.