Степанов: Посилення карантину на Великдень не буде

Степанов: Посилення карантину на Великдень не буде

Степанов: Посилення карантину на Великдень не буде

Сьогодні, 07:54

Пік пандемії пройдено і навіть Київ після 30 квітня може перейти в “жовту зону” карантину, зазначив глава МОЗ.

Введення додаткових карантинних обмежень в Україні у великодній період не планується. Ситуація з поширенням коронавірусу стабілізувалася. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на своїй сторінці у Facebook у четвер, 22 квітня.

“Додаткових обмежень на Великдень ми не плануємо. Розумію, як важливо українцям відсвяткувати цей світлий день згідно з традиціями. А для мене важливо, щоб ці святкування пройшли з дотриманням усіх правил безпеки”, – написав Степанов.

Він вважає, що “пік пандемії пройдено” і припустив, що “навіть столиця після 30 квітня, ймовірно, перейде в “жовту зону”, але при цьому “розслаблятися рано”.

“Я не хочу, щоб відразу після свят у нас знову був сплеск захворюваності. Тому закликаю українців продовжувати дотримуватися встановлених протиепідемічних правил, носити маски правильно, тому що це не амулет – у кишені вона вас не захистить”, – зазначив міністр.

  Батьки студентів агроколеджу в Житомирі відповідатимуть за стрілянину дітей

Степанов закликав українців уникати скупчень людей і святкувати у вузькому сімейному колі, а церкві – створити всі умови для безпечного відвідування храмів вірянами.