У Держпродспоживслужбі Житомирської області розповіли про нітрати в ранніх овочах

У Держпродспоживслужбі Житомирської області розповіли про нітрати в ранніх овочах

У Держпродспоживслужбі Житомирської області розповіли про нітрати в ранніх овочах

Сьогодні, 14:58

Щороку, у весняний період на ринки області починає надходити в реалізацію значна кількість ранніх овочів. Не виключено, що перша овочева продукція може мати перевищені норми вмісту нітратів. Кожен підприємець поспішає вийти на ринок першим, застосовуючи інтенсивні технології вирощування овочевих культур. Частина виробників намагаючись не втратити «першість» нехтують правилами вирощування і не дочекавшись періоду виведення нітратів з продукції розпочинають постачання її на споживчий ринок. Таким чином, з року в рік спостерігаємо перевищення нітратів в продукції, що надходить на ринки області.

Про ц 23 квітня повідомили у Держпродспоживслужбі в Житомирській області.

Державний контроль щодо недопущення небезпечної овочевої продукції на агропродовольчі ринки області здійснюють лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи (ВСЕ). На продукцію, що була досліджена, видаються експертні висновки, де конкретно зазначаються фактичні рівні нітратів та їх норми. Кожен продавець на ринку зобов’язаний мати експертний висновок державної лабораторії ВСЕ, в якому можна знайти всю необхідну інформацію: прізвище, ім’я, по батькові продавця, місце проживання, назву продуктів рослинного походження, результати досліджень на вміст нітратів. Покупець з метою ознайомлення має повне право затребувати у продавця зазначений експертний висновок.

  Як організувати навчання в дитсадках під час карантину. Рекомендації для батьків та вихователів

Упродовж квітня за результатами досліджень фахівцями лабораторій ВСЕ на ринках області недопущено до обігу 3164,6 кг ранньої овочевої продукції, де було виявлено перевищення вмісту нітратів. Так, у зв’язку з перевищенням вмісту нітратів недопущено до реалізації: 1743 кг огірків, 1291кг редьки, 80 кг буряка столового, 30 кг капусти ранньої та 20 кг кабачків. Рослинницька продукція надійшла на агропродовольчі ринки Житомирщини з південних регіонів України”, – йдеться у повідомленні.

Цікаво, що нітрати є постійно присутніми в організмі людини і в цьому немає нічого страшного, адже згодом частина їх легко виводиться. Небезпека виникає тоді, коли спостерігається надлишок цих речовин. Потрапивши до шлунково-кишкового тракту нітрати в процесі хімічних реакцій частково відновлюються до нітритів. Останні при надходженні в кров можуть викликати метгемоглобінемію, а також пригнічення активності ферментних систем, що беруть участь в процесі тканинного дихання, тобто інакше кажучи відбувається «кисневе голодування» клітин і тканин. При вживанні високих доз нітратів можуть проявлятись симптоми нітратного отруєння: нудота, задуха, посиніння шкірних покривів та слизових оболонок, діарея.