Хто і навіщо лякав українців великою війною?

Хто і навіщо лякав українців великою війною?

Хто і навіщо лякав українців великою війною?

Сьогодні, 14:08

Ніхто не порахував скільки українців за останні тижні померли від інфарктів, бо три потужні пропагандистські машини – американська, російська та українська – агресивно залякували їх великою війною та потужним наступом російських військ на Україну.

Логічне питання: хто це зробив та навіщо? Здається, Байден разом із Путіним ламали через коліно Зеленського. Зверніть увагу, коли Байден подзвонив Зеленському. Це трапилося тоді, коли інформаційна хвиля про російську агресію досягла свого апогею!

Ще одне: навіщо і кому потрібна війна на Донбасі? І ще одне. Вже 30 років, як не існує Варшавського договору, радянських військових баз на території Європи уже давно немає. Але на території Німеччини залишаються американські військові бази, які є центрами шпигуства та контролю за німцями. Не здивуюсь, якщо не Китай, не Росія є основними ворогами та конкурентами Америки. Американці бачать загрозу в потужній імперії, яка народжується, – Європейському Союзові.

Це буде держава, де житимуть на 100 мільйонів людей більше, ніж в Америці. Це буде держава, де валовий продукт буде відчутно більшим, ніж в США. Комбінація, яку розіграли Байден та Путін якраз працює проти Євросоюзу та на збереження американських військових баз на території Німеччини. До речі, спроектуйте це на Донбас.

  У Житомирі горів будинок. ФОТО

Вас не дивує, що Росія разом з Америкою?

Хто і навіщо лякав українців великою війною?

Автор статті: Сидір Ковпак