Жителі однієї з ОТГ в Житомирській області продовжують благати не закривати школу

Жителі однієї з ОТГ в Житомирській області продовжують благати не закривати школу

Жителі однієї з ОТГ в Житомирській області продовжують благати не закривати школу

Сьогодні, 16:21

Жителі сіл Вільнопілля та Вишневого в Ружинській ОТГ просять керівників району та області не закривати їх школу.

Наші заклики, щодо вимог громади не закривати школи, НЕПОЧУТІ депутатами та чиновниками Ружинської ОТГ, їх позиція не змінилась. На їхню думку, потрібно закривати школи з метою підвищення якості освіти, проте крім економії бюджетних коштів та облаштування внутрішніх туалетів, мова не йде.

Невже якість освіти оцінюється лише економією коштів та наявністю туалетів?

А як же психологічний та фізичний стан дітей після проїзду сільськими дорогам та перебування в шкільному закладі майже до вечора? Особливо це стосується учнів початкових класів. Враховуючи ситуацію, яка склалась з Коронавірусом, проїзд в переповненому автобусі несе небезпеку життю та здоров’ю дітей.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

Стаття 2. Депутат місцевої ради – представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу

  Розстріл подружжя на Житомирщині: поранена жінка померла

1. Депутат сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради (далі – депутат місцевої ради) є представником інтересів територіальної громади села, селища, міста чи їх громад

2. Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

В Нашій ОТГ, щось не так з вищевказаними твердженнями. Оскільки на вимогу громади більше ніж 50% представників Голубівської громади (підписи опубліковані в мережі та надіслані до органів Державної влади) виступили проти закриття школи, чиновники та депутати не змінили своє Бачення і далі хочуть закрити школу.

Примітка:

Подібна ситуація склалась в Бориспільській Районній раді з метою реорганізації Кийлівського НВО «ЗШ-ДС» було прийнято рішення «Про реорганізацію Кийлівського навчально-виховного об`єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» Бориспільської районної ради Київської області шляхом приєднання до опорного навчального закладу «Вороньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області».
Та судом було припинено свавілля чиновників та депутатів та взято сторону громади.

  У Новоград-Волинському районі Volvo збив 17-річного велосипедиста: юнак загинув. ФОТО

Визнати незаконними та скасувати рішення Бориспільської районної ради Київської області сьомого скликання від 21 березня 2017 року № 138-11-VII «Про створення філії опорного навчального закладу «Вороньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області», оскільки не були враховані інтереси громади. (ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 359/6814/17). ПАНОВЕ ЧИНОВНИКИ ТА ДЕПУТАТИ СХАМЕНІТЬСЯ! ВИКОНАЙТЕ ВИМОГИ ГРОМАДИ – НЕ ЗАКРИВАЙТЕ ШКОЛИ!“, – звертаються місцеві жителі.