Нові тарифи від «Житомиргаз Збут», які почнуть діяти з 1 травня

Нові тарифи від «Житомиргаз Збут», які почнуть діяти з 1 травня

Нові тарифи від «Житомиргаз Збут», які почнуть діяти з 1 травня

Сьогодні, 13:11

ТОВ «Житомиргаз Збут» повідомило ціну на природний газ для населення за тарифами «Твій газ Річний» (базова пропозиція постачальника) та «Твій газ Місячний», які почнуть діяти з 1 травня 2021 року.

Інформація 26 квітня оприлюднена на сайті газопостачальника.

Річний та місячний тарифи мають однакову вартість – 7,99 грн/куб.м, що на гривню більше, ніж було раніше: з 1 квітня 2021 року ціна була 6,99 грн за кубометр.

«Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, газопостачальні компанії з 1 травня 2021 року автоматично переводять клієнтів на базову річну пропозицію. ТОВ «Житомиргаз Збут» пропонує своїм клієнтам новий річний тарифний план – «Твій газ Річний». Вартість газу за цим тарифом становить 7,99 грн за кубометр з ПДВ. Така ціна діятиме з 1 травня поточного року до 30 квітня наступного», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що клієнтам ТОВ «Житомиргаз Збут» не потрібно збирати документи та підписувати новий договір, аби користуватися тарифом «Твій газ Річний». Адже з 1 травня 2021 року усі споживачі природного газу за замовчуванням будуть переведені постачальником на цю базову річну пропозицію.

  Житомирщина среди областей Украины с чистым воздухом

Для клієнтів, які виявлять бажання змінити тариф «Твій газ Річний» на іншу комерційну пропозицію, «Житомиргаз Збут» підготував кілька тарифів. Наприклад, вже з 1 травня 2021 року починає діяти тариф «Твій газ Місячний». Вартість газу в межах цього тарифного плану у травні становить 7,99 грн за кубометр.

«Ціна газу у межах цього тарифу буде визначатися поточною ситуацією на ринку і змінюватиметься щомісяця. ТОВ «Житомиргаз Збут» інформуватиме про ціну блакитного палива за цією комерційною пропозицією щомісяця за п’ять днів до початку наступного терміну постачання. Таким чином, у споживачів буде можливість зекономити, якщо газ подешевшає. Передавати показники лічильника необхідно як і раніше – з 1 до 5 числа кожного місяця, а сплачувати за газ – до 25 числа щомісяця, наступного за періодом споживання. Для переходу на споживання палива за тарифом «Твій газ Місячний» потрібно подати нову Заяву-приєднання постачальнику», – йдеться у повідомленні.

Водночас сайт «ГазПравда» оприлюднив базові ціни на газ, які українці платитимуть з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року.

  «КЛУБ ЕКСПЕРТІВ.. « НАГОЛОШУЄ, ЗАСТЕРІГАЄ, ЗАКЛИКАЄ

«Станом на 8:30 26 квітня найнижчі річні ціни – від 7,88 грн до 7,96 грн за кубометр запропонували 4 компанії. Ціну 7,88 грн за кубометр запропонувало ДП «Евода трейд» КП «Луцькводоканал», 7,89 грн – ТОВ «Черкасигаз збут» і ТОВ «Уманьгаз збут», 7,96 грн – Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». По 7,98 грн за кубометр газ продаватимуть ТОВ «Волиньелектрозбут» і ТОВ «Закарпаття Енергозбут». Низка регіональних газзбутів оприлюднили єдину ціну в 7,99 грн за кубометр (в тому числі й ТОВ «Житомиргаз Збут» – ред.). Пропозиції решти компаній коливаються від 8,2 грн до 12,9 грн за кубометр. І лише декілька компаній встановили значно вищі цінники: аж 13,5 грн за кубометр», – інформує видання.