У Житомирі встановили підозрюваних у підпалі дитячого майданчику та смітників. ВІДЕО

У Житомирі встановили підозрюваних у підпалі дитячого майданчику та смітників. ВІДЕО

У Житомирі встановили підозрюваних у підпалі дитячого майданчику та смітників. ВІДЕО

Сьогодні, 15:45

У результаті профілактичних відпрацювань і комплексу інших заходів поліцейські Житомирського районного управління викрили двох неповнолітніх у низці нічних підпалів в обласному центрі. Серед посягань паліїв – дитячий майданчик та сміттєві баки у дворах багатоповерхівок у мікрорайоні Польової.

Про це повідомляють у ГУНП у Житомирській області.

Упродовж тривалого часу до поліції надходили повідомлення комунальних закладів про загоряння сміття у баках і їх пошкодження у дворах багатоквартирних будинків у Житомирі.

“Проаналізувавши загальну ситуацію, зрозуміли, що загоряння, а їх зафіксовано понад десятка, виникають не самі по собі. А до навмисних підпалів можуть бути причетними одні і ті самі особи. Тож упродовж місяця до 80 поліцейських нашого районного управління щодоби залучались до профілактичних відпрацювань у місті. Така превентивна робота дала свій результат”, – розповів начальник Житомирського районного управління ГУНП Сергій Синявський.

У ніч з 24 на 25 квітня у мікрорайоні Польової поліцейські припинили спробу чергового підпалу сміттєвого бака у дворі багатоповерхівки. Правоохоронці помітили, як двоє молодиків спочатку накидали у бак папір, а потім кинули туди автомобільну шину та вже збирались підпалити. Викритими у протиправних діяннях виявились двоє житомирян, 16-ти та 17-ти років. Їх доставили до районного управління поліції Житомира. Про подію сповістили батьків.

  У Житомирі пограбували чоловіка, одного з грабіжників вже встановлено

Під час спілкування із поліцейськими парубки визнали свою причетність до низки подібних випадків. За словами хлопців, у такий спосіб вони розважались уже не один місяць. Також з’ясувалось, що вони причетні і до підпалу ігрового комплексу дитячого майданчика у мікрорайоні Польової на початку квітня. Також нині перевіряється інформація про причетність парубків і до інших аналогічних правопорушень.

Поліція проводить необхідні слідчі дії у рамках попередньої правової кваліфікації за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) КК України.