Нафтогаз знову підвищив ціни для тепловиків

Нафтогаз знову підвищив ціни для тепловиків

Нафтогаз знову підвищив ціни для тепловиків

Сьогодні, 16:49

Підвищення ціни пов’язане з високим попитом, який зберігається в умовах прохолодної погоди, і зниження запасів газу в ПСГ.

Компанія Нафтогаз Трейдинг направила великим виробникам теплової енергії цінові пропозиції на травень. Ціна газу встановлена ​​на рівні 8325 гривень (з ПДВ, без тарифу на послуги транспортування) за 1000 куб. м, що на 6,4% більше, ніж у квітні (7827 гривень). Про це в четвер, 29 квітня, повідомляє прес-служба НАК Нафтогаз України.

Відзначається, що підвищення ціни пов’язане з високим попитом, який зберігається в умовах прохолодної погоди, і зниження запасів газу в ПСГ.

У компанії нагадали, що з травня припиняється дія Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу, затвердженого постановою Кабміну.

За словами в. о. генерального директора ГК Нафтогаз Трейдинг Ірини Журавльової, незабаром теплокомуненерго зможуть вільно вибирати постачальника газу.

“Реформа ринку вийде на фінішну пряму. Нафтогаз зацікавлений у розвитку конкуренції в сегменті реалізації газу для виробників тепла, обсяг якого, за підсумками минулого року, досяг 7,6 млрд куб. м”, – зазначила вона.

  ПОСМІХНІТЬСЯ!