На Житомирщині викрили групу осіб, які продавали віртуальні автомобілі

На Житомирщині викрили групу осіб, які продавали віртуальні автомобілі

На Житомирщині викрили групу осіб, які продавали віртуальні автомобілі

Сьогодні, 10:02

На Житомирщині розслідують кримінальне провадження за фактами скоєння шахрайства за попередньою змовою групою осіб.

Про це інформує Житомирська обласна прокуратура.

“За даними слідства, група осіб з п’яти чоловік, мешканці м. Новоград-Волинського, використовуючи Інтернет-сайт, розміщували оголошення про продаж бувших у користуванні автомобілів, хоча насправді таких транспортних засобів не мали. Коли ж знаходився покупець на віртуальне авто, повідомляли йому, що обов’язковою умовою продажу є попередня оплата частини вартості автомобіля на визначений банківський рахунок. А одержавши грошові кошти, зловмисники припиняли спілкування з покупцем.
Встановлено, що внаслідок лише одного шахрайства спричинено майнову шкоду мешканцю Запорізької області на суму понад 30 тис. грн, та мешканцю Київської області на суму понад 47 тис. грн
Наразі, 28.04.2021, при черговій спробі заволодіти чужим майном, двох мешканців м. Новоград-Волинського, 1995 та 1996 років народження, затримано в порядку ст. 208 КПК України”,
– повідомляють у прокуратурі.

Також за місцем проживання фігурантів проведені санкціоновані обшуки, вилучено грошові кошти, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку, значну кількість банківських карток, у тому числі на підставних осіб, карток операторів мобільного зв’язку, призначених для використання у злочинній діяльності.

  В Україні ввели компенсації за затримки виплат зарплат

“Наразі п’ятьом особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Вирішується питання про застосування до підозрюваних запобіжних заходів. Особи перевіряються на причетність до вчинення інших кримінальних правопорушень корисливого характеру”, – додають в прокуратурі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Головне управління Нацполіції в області за оперативного супроводу УКР ГУНП в області. Житомирська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.