Нардеп Герасименко ледь не з’явився в Житомирі

Нардеп Герасименко ледь не з'явився в Житомирі

Нардеп Герасименко ледь не з’явився в Житомирі

Сьогодні, 09:35

Ще більше, він ледь не зустрівся з кожним житомирянином. Але “ледь не вернувся” і “ледь” не зустрівся у вигляді ЕЛЕКТРОШОКЕРІВ. Саме за те, щоб поліцаї електрошокерами карали за адміністративні порушення, вчора у Верховній Раді проголосувала ця житомирська ганьба.

Житомиряни вмирали у лікарнях від ковіду без кисню, але вони не бачили Герасименка. Житомиряни ламають ноги на “вбитих” тротуарах, але вони не бачать Герасименка. Житомиряни бачать як з кранів ллється бруд, а не вода, але вони не бачать Герасименка.

Ми йому непотрібні. Йому потрібний напівхазяїн України Аваков, який, кажуть, уже закупив для українців на 33 мільйони гривень електрошокерів. А тепер намагався це легалізувати через рішення Верховної Ради.

Для Авакова у цієї влади гроші завжди є – і на вертольоти, і на електрошокери. Грошей немає маленьким українцям на лікарні та школи.

Куди ще далі озброювати поліцію?! У поліцаїв – пістолет, кайданки, гумові кийки, балончик з газом. Їм ще треба елетрошокер, від удару якого хворий на серце одразу помирає, а молоді та здорові люди отримують нестерпний біль, від якого просто всцикаються.

  На Житомирщині член ДВК проголосувала за двох виборців

“Дякуємо”, Герасименко! Ми ще раз побачили, що наш нардеп не з житомирянами, не з “маленькими” українцями. Ми ще раз побачили, що цей “слуга” служить тим, хто грабує нашу Україну і готовий електрошокерами карати людей за найменший опір злочинному режиму.

Нардеп Герасименко ледь не з'явився в Житомирі
Сидір Ковпак