У Житомирі стартували безкоштовні навчання скандинавській ходьбі. ВІДЕО

У Житомирі стартували безкоштовні навчання скандинавській ходьбі. ВІДЕО

У Житомирі стартували безкоштовні навчання скандинавській ходьбі. ВІДЕО

Сьогодні, 14:56

З 29 квітня у Житомирі стартував пілотний соціальний проєкт “Майстерня активного та щасливого довголіття”, в рамках якого усіх бажаючих безкоштовно навчатимуть скандинавській ходьбі. Триватиме проєкт до кінця червня, організатори планують залучити до нього близько трьохсот учасників.

Про це Суспільному розповіла координаторка проєкту Ірина Снігурівська. За її словами, у такий спосіб вони хочуть здружити людей, дати їм можливість соціалізуватися та навчити, як покращити здоров’я і якість життя.

“У посткоронавірусний період важливо знати, як підтримувати свій організм. Ми хочемо дати нашим учасникам свого роду “вудку”, яку вони зможуть використовувати для того, щоб підтримувати власне здоров’я. Ось зараз я тримаю в руках скандинавські палички. У нас буде дуже гарний такий блок, де ми будемо вчити людей правильно рухатися, правильно дихати, а також використовувати фізичне навантаження саме для збереження здоров’я”,
– говорить координаторка проєкту.

До “Майстерні активного та щасливого довголіття” хочуть залучити близько трьохсот учасників. Нині в соцмережах зареєструвалися 100 бажаючих.

  Маленькому жителю Житомира потрібна фінансова допомога на лікування

Олена Ковальчук скандинавською ходьбою займається упродовж 3 років. Жінка каже, що, окрім загального оздоровлення, заняття допомогли їй відновитися після хвороби.

Це дає мені позитивні емоції і допомагає оздоровитися. Я маю певні проблеми з руховим апаратом, але відмовилася від ліків. Також скандинавська ходьба допомогла мені швидко відновитися після перенесеного мною коронавірусу. Це завдяки спеціальним вправам і грамотному навантаженню під керівництвом інструктора“, – розповіла Олена Ковальчук.

За її словами, заняття в рамках проєкту є безкоштовними, проводитимуть їх на свіжому повітрі. Учасникам потрібно прийти або приїхати до місця збору. Необхідний інвентар усім видаватимуть на місці.

Наразі середній вік учасників проєкту – 65+.Заняття з ними інструктори проводитимуть кілька разів на тиждень до кінця червня.