Жителі Житомира викопали 50 кущів борщівника в місцях відпочинку. ВІДЕО

Жителі Житомира викопали 50 кущів борщівника в місцях відпочинку. ВІДЕО

Жителі Житомира викопали 50 кущів борщівника в місцях відпочинку. ВІДЕО

Сьогодні, 10:07

30 квітня житомиряни зібралися, щоб викопати 50 кущів борщівника в місцях відпочинку людей. Борщівник Сосновського – отруйна рослина, яка може стати причиною опіків у людей.

Про це Суспільному розповіла організаторка заходу Тетяна Смірнова. За її словами, рослину викопують, тому що це найефективніший спосіб боротьби з її розповсюдженням.

В першу чергу свою увагу жителі мікрорайону зосередили викопуванню біля дитячих майданчиків та житлових будинків.

“Його потрібно знищити саме зараз, бо потім він виростає до 2,5 метрів у висоту і дає міцні, великі зонтики із великою кількістю насіння, яке розповсюджується, – каже Тетяна Смірнова. – І тоді ще складніше буде із ним боротися. Ми викопуємо, вивозимо, але наша головна задача – привернути уваги як міста, так і області до цієї проблеми, до розповсюдження борщівника
“.

Перед тим, як викопати борщівник, учасник заходу Петро обтесує траву. Хлопець говорить, що головне – не залишити частину коріння борщівника у землі, а викопати усе коріння.

  Незвичайні та легкі способи зберігання продуктів, які дають змогу продовжити їх свіжість на декілька діб

“Ось я знайшов кущ борщівника біля дитячого майданчика, зараз скошую траву, щоб його викопати. Я знаю наскільки ця рослина шкідлива, бо в мене була компанія, в якій хлопець бавився із борщівником і потрапив до лікарні. Вирішив прийняти участь у цій акції, щоб допомогти“, – сказав Петро.

Ще один учасник заходу Олексій Поляков розповів, що такі акції потрібно проводити систематично.

“Дійсно, це така зараза, що вона отруює, – каже Олексій. – Опіки від борщівника дуже важко лікувати. Викопувати його дуже складно, бо коріння глибоке і грунт тут не дуже податливий, але, я думаю, що впораємося”.

Еколог Михайло Ключевича говорить, що найефективніший спосіб боротьби з борщівником у межах міст та сіл – це випалювання рослини або викопування.

“Найефективніше проводити викопування та випалювання борщівника саме у межах населеного пункту зараз, саме в цей час, коли починає відростати точка росту, це перший етап. Наступний етап варто повторити через 3-4 тижні”
, – розповів Ключевич.


  ​У райцентрі Житомирської області хлопчик вигулював собаку і біля залізничних колій знайшов гранату