Надзвичайні події за минулий тиждень на Житомирщині. ФОТО

Надзвичайні події за минулий тиждень на Житомирщині. ФОТО

Надзвичайні події за минулий тиждень на Житомирщині. ФОТО

Сьогодні, 14:55

У період з 25 квітня по 1 травня по лінії «101» отримано 133 повідомлення про виникнення різного роду надзвичайних подій на території області. У результаті яких 27 осіб отримали травми та 4 загинуло. Трьох осіб вдалося врятувати.

За минулий тиждень на Житомирщині виникло 76 пожеж, під час гасіння яких виявлено 1 загиблу особу, 1 травмовану та ще 1 особу було врятовано.

Так, 26 квітня у с. Чижівка Новоград-Волинського району (Чижівська ТГ), під час спроби розпалити піч, отримав термічні опіки 2, 3 ст. верхніх кінцівок та тулуба хлопчик 2012 р. н. Вогнем знищено одяг. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

29 квітня в с. Середи Новоград-Волинського району
(Ємільчинська ТГ) виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку. Вогнем знищено ліжко. У будинку виявлено тіло власника 1962 р. н. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

Також 29 квітня в м. Новоград-Волинський виникла пожежа в двокімнатній квартирі. Вогнем знищено ліжко. Під час гасіння пожежі врятовано сина власниці 1994 р. н.

  На Житомирщині мешканці села В'язівка намагаються добитися від селищного голови дотримання українського законодавства

З початку року в екосистемах області ліквідовано 202 пожежі, під час яких вогнем пройдено понад 362 га території.

Упродовж тижня підрозділами Головного управління ДСНС в області здійснено 20 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, надання допомоги населенню та іншим службам: відкривання дверей – 9 виїздів; зрізання аварійних дерев – 1 виїзд; проведення аварійних робіт із знезараження об’єктів інфраструктури – 1 виїзд; реагування на інші повідомлення – 9 виїздів.

За минулий тиждень на території області зареєстровано 16 ДТП, внаслідок яких 1 особа загинула та 23 травмовано. Для реагування на ДТП підрозділами ДСНС здійснено 2 виїзди, врятовано 2 особи.

Так, 28 квітня поблизу с. Квітневе Житомирського району (Квітнивецька ТГ), внаслідок зіткнення двох легкових автомобілів, 2 особи отримали травми. Відділенням рятувальників проводилися аварійно-рятувальні роботи по деблокуванню травмованого водія з пошкодженого автомобіля.

Також 28 квітня поблизу с. Жеребки Бердичівського району (Краснопільська ТГ), внаслідок зіткнення легкового автомобіля з вантажним мікроавтобусом, 1 особа отримала травми. Відділенням рятувальників проводилися аварійно-рятувальні роботи по деблокуванню травмованого водія з пошкодженого автомобіля.

  На Житомирщині горіли дві котельні. ФОТО

Крім того, групою піротехнічних робіт вилучено та знищено 23 одиниці різноманітних вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.