В Україну йде черговий атмосферний фронт: де будуть лити дощі

В Україну йде черговий атмосферний фронт: де будуть лити дощі

В Україну йде черговий атмосферний фронт: де будуть лити дощі

Сьогодні, 13:03

Погода в Україні 7 травня принесе з собою дощі, через те, що в країну йде черговий атмосферний фронт. Температура повітря буде досить теплою від +15 до +20 градусів.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook синоптик Наталка Діденко.

Синоптик зазначила, що фронт принесе з собою свіжість, а не похолодання. А ось останнє чекає українців вже в суботу, 8 травня.

“В Україні завтра буде порівняно тепло, протягом дня +15+20 градусів, на півдні та сході до +22 градусів. Почне свіжіти повітря в західних областях, на крайньому заході до +13+15 градусів”
, – розповіла Діденко.

Фронт зумовить дощі в країні. Вони пройдуть на Заході, Півночі України, в багатьох центральних областях (крім Дніпра з районами) і в Одеській області. Східна частина і більшість півдня належати сухій теплій погоді.

У Києві в п’ятницю, 7 травня очікується дощ, а температура повітря буде комфортною від +17 до +18 градусів тепла.

  У селищі Житомирської області горів дерев'яний піднавіс, де стояв трактор. ФОТО

“Однак ніч і ранок п’ятниці обіцяють бути сухими, а ось вже вдень у Києві пройде дощ. Температура повітря завтра передбачається комфортною, +17+18 градусів. У суботу в столиці похолодає до +12+14 градусів”, – написала синоптик.

Діденко повідомила українцям радісну новину, що потепління в країні почнеться з неділі, 9 травня. Наступного тижня в Україні встановиться по-справжньому тепла і весняна погода.