Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив

Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив

Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив

Сьогодні, 14:16

Вчора на нашому сайті була розміщена інформація про «повернення до Житомира Миколи Присяжнюка». Насправді поки що невідома конкретна дата чи подія на календарі політичного життя України, коли повернення колишнього міністра сільського господарства України М.В.Присяжнюка стане реальністю.

Швидше за все, приїзд політика, який пробув аж 7 років у еміграції, планується на початку червня 2021 року, коли у Києві заплановано проведення першого (установчого ) з’їзду політичної партії «Україна – наш дім». Роботу над формуванням і розбудовою нової політичної структури зараз проводить колишній віце-премєр-міністр Кабміну України Борис Колєсніков.

Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив

Ну, а фундаторами і головними спонсорами нового політичного проекту стануть Ренат Ахметов і Вадим Новинський. Найпотужніший в Україні олігарх Р.Л.Ахметов очевидно вже засидівся на задвірках української політики і сьогодні потребує партійного підсилення.

Звісно, ні Партія Регіонів, ні Опозиційний блок, ні, тим паче, Опозиційна платформа «За життя» з їхніми слабкими і сьогодні більше скандальними рейтингами, не можуть вдовольнити політичних апетитів Рената Ахметова та Вадима Новинського. Вони прагнуть створити нову політичну партію із назвою «Україна – наш дім». Якою буде ідеологія новоствореної партії – поки що невідомо. Але зрозуміло, що «Україна – наш дім» створюється під опікою та «шефством» Офісу Президента України. Очевидно, що «Слугам народу» вже зараз не вдається опанувати настроями хоча б третини українських виборців. Пройде ще місяць – другий і «слуги» зможуть сподіватися на ще меншу підтримку. А тому потрібна підмога у вигляді дружньої партії. Таким собі союзником у Зеленського і його «слуг» можуть стати члени «нашого дому».

  Депутати Житомирської облради підтримали збільшення фінансування на будівництво доріг та соцоб’єктів

На Житомирщині, де раніше базувалася одна із найбільших організацій Партії регіонів, а потім чимала організація ОПЗЖ, нова партія «Україна- наш дім» сподівається створити потужну організацію. До Житомира, для оцінки суспільно –політичної ситуації, а реально – для початку рекрутингової кампанії із набору новобранців, вже приїздив колишній помічник вище згаданого Миколи Присяжнюка Михайло Чужмир. З ким саме зустрічався у Житомирі, Коростені та Звягелі Михайло Чужмир, наразі невідомо. Однак вже наступний його вояж до Житомира стане більш предметним і конкретним: для участі у роботі установчого з ‘їзду партії «Україна – наш дім» треба сформувати потужну делегацію від полісян.

Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив

Хто саме потрапить у потяг із назвою «Україна – наш дім» від Житомирщини, сьогодні сказати важко. Адже не так давно ( всього лише 10 місяців тому) у житомирському «таборі» ОПЗЖ стався розкол і частина партійців перейшли до партії «За майбутнє». Не всі із перебіжчиків виявилися задоволеними такою міграцією, оскільки не всі із бажаючих стали депутатами вже у складі партії «За майбутнє». У свою чергу, ніхто не знає, наскільки життєздатним виявиться вже у найближчій перспективі сам проект партії «За майбутнє». Іншими словами, сьогодні для багатьох старожилів житомирського політикуму може постати запитання, а чи не пора вже міняти партійний квиток від ОПЗЖ, від партії «За майбутнє» на нову партійну книжечку із назвою «Наш дім – Україна»?

  Директор житомирської гімназії розповів, що сталося в одному з кабінетів колишнього університету "Україна"

А що, головна передумова для швидкого партійного зростання і зміцнення політичної ваги у новоствореної партії вже є. Це ж, звісно, потужне фінансове підгрунтя головних партійних спонсорів. Ну, а бажаючих вступити до «нашого дому» у Житомирі і містах та селах Житомирщини вистачатиме. Більше того, очікується гостра чи навіть жорстка конкуренція між старожилами – регіоналами (їх наступниками із Опозиційного Блоку та ОПЗЖ) та новими політичними обличчями, на яких партійні лідери «Україна – наш дім» будуть робити ставку. Ну, а щодо приїзду М.В.Присяжнюка, то він, швидше за все, у зовсім недалекому майбутньому все ж таки до Житомира навідається.

Автор статті: Сидір Ковпак