Де можуть оздоровитись пільгові категорії дітей з Житомира

Де можуть оздоровитись пільгові категорії дітей з Житомира

Де можуть оздоровитись пільгові категорії дітей з Житомира

Сьогодні, 15:42

Через майже постійний карантин багато житомирських батьків не знаю, де можуть цього року оздоровитись їх діти.

“Для дітей пільгових категорій у нас в країні передбачене безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”. Підкажіть, де може відпочивати моя дитина крім пришкільного табору та як дізнатись про путівки? Чи можу я сама обрати табір для своєї дитини? Куди звертатись за інформацією?”, – цікавиться житомирянка.

Що коментують:

-До карантину ми їздили в Дениші, Лісовий берег, путівки давали в Центрі спорту та молоді на Михайлівський, як буде цього року не відомо.

-В Житомирі, якщо приписані, ідете в ЦНАП і там пишете 3 заяви, і Вам можливо запропонують місце в таборі, на який виділили кошти.

-Зверніться до свого педіатра. Якщо маєте покази для санаторно-курортного лікування, вам оформлять довідку, для одержання путівки на санаторно-курортне лікування, і педіатр вам розкаже, куди з нею звернутися.

  Якщо ви захворіли на COVID-19: лікар назвав 22 способи побороти інфекцію

-Треба йти в міськраду.там є кабінет молоді і спорту там надають безоплатні путівки.також багатодітним сім’ям. Дітям інвалідам і дітям ветеранів АТО.