Коли житомирські школярі підуть на літні канікули?

Коли житомирські школярі підуть на літні канікули?

Коли житомирські школярі підуть на літні канікули?

Сьогодні, 15:52

Навчальний рік 2020-2021 у школах Житомира завершиться наприкінці травня.

Про це інформує заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради Раїса Кошевич.

«Варто сказати, що навчальний рік закінчується відповідно до реалізації навчальних програм. Так, цьогоріч навчальний рік завершується 28 травня. Отже, це останній день другого семестру 2021 року», – каже Раїса Кошевич.

Керівництвам шкіл вже відома дата завершення навчального року.

«Справа в тому, що всі керівники закладів, згідно з відповідними нормативними документами, знали, що навчальний рік має закінчитися 28 травня. А відтак проходила роз’яснювальна та аналітична робота, щоби була проведена відповідна кількість навчальних днів, а рік завершений не пізніше 28 травня», – додає заступниця директора департаменту освіти.

Кожен навчальний заклад буде самостійно обирати формат святкування Останнього дзвоника.

«В Україні в цілому та, зокрема, в Житомирі традиційно відбуваються святкові заходи, пов’язані із завершенням навчального року, – свято Останнього дзвоника. Це свято може бути у різному форматі: на вулиці – різні локації, пов’язані із завершенням навчального року, – а також і в онлайн-форматі. Форму заходу затверджує педагогічна рада того чи іншого закладу. Однак, якщо це заходи із залученням учнів, батьків, обов’язково мають бути дотримані усі санітарні норми», – зазначила Раїса Кошевич.

  Житомирські депутати отримають планшети, куплені за бюджетні кошти

У Новоград-Волинському та інших населених пунктах територіальної громади школи вчитимуться довше. Навчальний процес планується звершити 11 червня.